Proszę o pomoc z NTUSER.LOG

(Q4you) #1

Witam mam problem z plikami ntuser.log i .dat, nie mogę ich usunąć moim antywirusem, mam zainstalowany G DATA AntiVirus. Po przeskanowaniu systemu antyvir pokazuje pliki przy których jest odmowa dostępu.

Robiłem również skany innymi anty Virami, np, używałem SAV32CLI ale on też nie może sobie poradzić z tego typu plikami, co najgorsze to nie jest jeden lub 2 pliki tylko ok 30 wymieniam je poniżej:

parent.lock - umieszczony w doc..and set.../uzytk../dane..apl../mozilla/profiles/qm6jkk37.default

NTUSER.DAT i NTUSER.dat.LOG umiesczony w docum..and..sett\uzytkow

UsrClass.dat i również .LOG- w documents and sett..\uzyt..\ustawienia lok..\dane apl..\Microsoft\windows

Ogołnie jest ich kilka porozrzucanych w documenst and settings ale co najwazniejsze doszedł jakis dziwny plik o nazwie HIBERFIL.SYS oraz PAGEFILE.SYS które są na lokalizacji c: i to wszystko, wchodząc na dysk c: wcale ich nie widać.

AntyVir odmawia rózwnież dostępu do plików ADOBE READER 7.0.5 przeważnie są to pliki z końcówką .cab lub .msi oraz .mst i sam nie wiem czy traktowac to jako wiry.

Win XP jest orginalny ponieważ był zakupiony wraz z laptopem z media, ok 1 miecha temu.

AntyVirus G DATA nie wykrywa żadnych zarażonych ani zainfekowanych wirusów, może to po prostu nie virusy?

Poniżej zrobiłem LOG programem hijackthis oto on.

(Aqui89) #2

Log zupelnie nic nie pokazuje,a pliki ktore wymieniles są jak najbardziej poprawne :wink:

Daj jeszcze logi z Silentrunners + ComboScan

(Q4you) #3

Oto logi z ComboScan

Złączono Posta : 09.04.2007 (Pon) 10:21

A oto wynik Supplementary

Złączono Posta : 09.04.2007 (Pon) 10:42

Mam problem z umieszczeniem LOGA z SillentRunners Wyskakuje błąd mówiący o zbt dużej ilości znaków, kod jest o wiele mniejszy od ppowyzszych.

(adam9870) #4

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\uninepse.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Log z Silenta nie jest potrzebny ponieważ wszystko co jest potrzebne pokazał już Combo.

(Q4you) #5

ADAM9870 i czy to juz wszytsko co mialem zrobic

Ogolnie to sorry ze dopiero teraz sie odzywamale naprawde nie maiłem czasu.

Dzieki za pomoc

(adam9870) #6

Tak, to już wszystko :slight_smile: