Proszę o pomoc z NTUSER.LOG

Witam mam problem z plikami ntuser.log i .dat, nie mogę ich usunąć moim antywirusem, mam zainstalowany G DATA AntiVirus. Po przeskanowaniu systemu antyvir pokazuje pliki przy których jest odmowa dostępu.

Robiłem również skany innymi anty Virami, np, używałem SAV32CLI ale on też nie może sobie poradzić z tego typu plikami, co najgorsze to nie jest jeden lub 2 pliki tylko ok 30 wymieniam je poniżej:

parent.lock - umieszczony w doc…and set…/uzytk…/dane…apl…/mozilla/profiles/qm6jkk37.default

NTUSER.DAT i NTUSER.dat.LOG umiesczony w docum…and…sett\uzytkow

UsrClass.dat i również .LOG- w documents and sett…\uzyt…\ustawienia lok…\dane apl…\Microsoft\windows

Ogołnie jest ich kilka porozrzucanych w documenst and settings ale co najwazniejsze doszedł jakis dziwny plik o nazwie HIBERFIL.SYS oraz PAGEFILE.SYS które są na lokalizacji c: i to wszystko, wchodząc na dysk c: wcale ich nie widać.

AntyVir odmawia rózwnież dostępu do plików ADOBE READER 7.0.5 przeważnie są to pliki z końcówką .cab lub .msi oraz .mst i sam nie wiem czy traktowac to jako wiry.

Win XP jest orginalny ponieważ był zakupiony wraz z laptopem z media, ok 1 miecha temu.

AntyVirus G DATA nie wykrywa żadnych zarażonych ani zainfekowanych wirusów, może to po prostu nie virusy?

Poniżej zrobiłem LOG programem hijackthis oto on.

Log zupelnie nic nie pokazuje,a pliki ktore wymieniles są jak najbardziej poprawne :wink:

Daj jeszcze logi z Silentrunners + ComboScan

Oto logi z ComboScan

Złączono Posta : 09.04.2007 (Pon) 10:21

A oto wynik Supplementary

Złączono Posta : 09.04.2007 (Pon) 10:42

Mam problem z umieszczeniem LOGA z SillentRunners Wyskakuje błąd mówiący o zbt dużej ilości znaków, kod jest o wiele mniejszy od ppowyzszych.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\uninepse.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Log z Silenta nie jest potrzebny ponieważ wszystko co jest potrzebne pokazał już Combo.

ADAM9870 i czy to juz wszytsko co mialem zrobic

Ogolnie to sorry ze dopiero teraz sie odzywamale naprawde nie maiłem czasu.

Dzieki za pomoc

Tak, to już wszystko :slight_smile: