Proszę o pomoc z simplerem

Mam zablokowane gg, przy włączaniu wyskakuje błąd aplikacji simpler.exe i komputer trochę zwalnia :frowning: Proszę, żeby ktoś rzucił na to okiem…

Poczytaj Usuwanie RPCC.Payload.

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz usługę hpdj następnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz hpdj => Ok i zresetuj komputer. A wpisy skasuj w hjt (jeśli będą).

W trybie awaryjnym wyczyść katalog TEMP. W tym celu start => uruchom => cmd => wpisz:

RD /S /Q "C:\Documents and Settings\Karolina\Ustawienia lokalne\Temp"

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z hjt oraz SilentRunners.

Kiedy próbuję zatrzymać i wyłączyć tę usługę (hpdj), to pokazuje się, że jest wyłączona. Ale kiedy wpisuje hpdj w Delete NT service i robię ok to jest napisane, że najpierw muszę zatrzymać usługę :o W dodatku nie mogę odpalić kompa w trybie awaryjnym… Muszę najpierw coś włączyć, uruchomić albo wykonać jakąś inną czynność, której nie wykonałam ?

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT >>> kliknij podwójnie na plik.

Potem skasuj wpisy w hjt >>> reset i pokaż nowe logi.

Jeżeli wszystko zrobiłam poprawnie, to otrzymałam coś takiego…

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Usuwasz Hijackiem te wpisy:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

no to tak…

Pierwszy raz robię log z Silent Runners, ale mam nadzieję, że mi się udało zrobić to poprawnie :stuck_out_tongue:

Hijack czysty, Silent ucięty. Poczekaj cierpliwie na komunikat Done i wklej całego loga.

PS> Proponuję zainstalować SP2 :slight_smile:

Mam nadzieję, że tym razem się udało :slight_smile:

Jest cały i na dodatek czysty :slight_smile:

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc :slight_smile: Wiedziałam, że Łodzianie nie opuszczają się w potrzebie :slight_smile: