Proszę o pomoc z SNIPER GHOST WARRIOR(błąd instalacji)

Witam

Prosiłbym o dość szybkie odpowiedzi na mój problem.

Mianowicie na swoim komputerze nie mam mozliwośći korzystania z Insternetu,i kupiłem gre Sniper Ghost Warrior.

W wymaganiach nic nie pisało o wymaganiu internetu.

Podczas instalacji STEAM’u(nie wiem dokłądnie co to jest i czy musze to posiadać jezeli chce grać bez połączenia z internetem/multiplayer)wyskakuje błąd:

steam.exe main exception to run steam you must first connect to the internet

Próbowałem zainstalować w różnych folderach lecz nadal jest to samo.

Mój komputer napewno spełnia wymagania( Intel Core i5,2,66 GHz ,4GB RAM)

Prosiłbym o szybką pomoc krok po kroku.

Pozdrawiam

STEAM potrzebuje łącza internetowego do instalacji jak i odpalenia gry.

Pozdrawiam.

A czy można jakoś ni9e instalować tego steama?

I po co to jest?

Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie antypirackie. Downloader do gier itd

A nie mozna byłoby ściągnąć jakiegoś cracka?

Mam na mysli coś aby nie trzeba było się połączyć z internetem?

I czy tylko przy instalacji trzeba się łaćzyć?

I dlaczego nie jest to napisane na pudełku??? !!

Legalnie tego nie ominiesz. A z tego co się orientuję na pudełku zawsze jest informacja o wymaganym połączeniu z internetem. Na spodzie tam gdzie są wymagania systemowe, bądź na odwrocie pudełka.

No właśnie w tym rzeacz,że nie ma nigdzie napisanego,ze wymaga internetu.

A czy ‘nielegalnie’(chociaż to brzydkiw słowo)mozna to ominąć.

Mam gre,pudełko,paragon,ale nie mam internetu na swoim komputerz i tu tkwi problem :confused:

To jak dałoby się jakoś uleczyć instalacje?

Jako że masz oryginał powiem tyle, że tak słyszałem o możliwości ominięcia tego. Jednakże nie zalecam, bo można sobie więcej biedy niż pożytku zrobić. Wyjściem z sytuacji może być mobilny internet na kartę. Gorzej jak STEAM zacznie pobierać aktualizacje. No ale niestety więcej nie mogę pomóc.

A mógłbyś mi powiedzieć jak moge to ominąć?

Znalazłem jakiś topik na pebie z crackiem ale nie wiem czy to będzie działać?

Pozdrawiam

Przykro mi, jest to niezgodne z regulaminem forum.

Posiadając tylko płytę z grą nie ominiesz tego, ponieważ gra w żaden sposób nie zainstaluje się bez Steama. Bez internetu nie da rady.

Ok,a czy mógłbym tyklko przez instalacje podpiąć się do internetu,czy podczas gry tez musiałbym mieć podpięty?

Tylko szukalem na forach i znalazłem,ze jakiś LAZARUS czy coś takiego omija te rzeczy?-dałoby rade czymś takim?

Pozdrawiam

Tak, myślę, że wystarczyłoby, abyś na czas instalacji miał podpięty internet, jednak gdy będziesz zakładał konto Steam, zapamiętaj login i hasło, ponieważ gra się do niego przywiązuje i strata konta równa jest stracie gry. I oczywiście nikomu nie podawaj tych informacji.