Proszę o pomoc zablokowany PDF!

(Lukas 1) #1

witam.sciagnalem ze strony http://www.sejm.gov.pl jedno rozporzadzenie.oczywiscie wszystkie te rozporzadzenia sa w formacie PDF. Chcialbym ten plik konwertowac zeby mi sie otworzyl w Wordzie.Jednak mi pisze przy otwieraniu:

THIS PDF FILE CANNOT BE OPENNED. IT IS ENCRYPTED OR PROTECTED AGAINST PRINTING OR CONTENT EXTRACTION.

IF YOU HAVE THE NECESSARY AUTHORIZATION, PLEASE REMOVE THIS PROTECTION BEFORE CONVERSATION.

Korzystam z programu SCANSOFT PDF CONVERTER. Z wlasciwosci tego pliku odhaczylem "archiwalny" i "tylko do odczytu". Nie wiem co wiecej zrobic.Prosze o pomoc.

(inż. Piniol) #2

plik PDF został zabezpieczony przed wydobywaniem z niego danych

(Lukas 1) #3

no to fajnie to jak wydobuc z niego te dane??

musze jedna tabele druknąć z tego rozporządzenia

(lazikar) #4

Sciągnołem jeden z tych plików są zabezpieczone hasłem :smiley:

sejmpdf.jpg

(Lukas 1) #5

no to nie uda mi sie nic zrobic??

sa jakie lamacze hasel?

te siroty z rzadu nie dosc ze beznadziejne to prawo tworza to jeszcze zabezpieczaja je. to im chyba jak narazie najlepiej wyszlo.

mam pytanie.czy to rozporzadzeni moge jeszcze z jakiejs innej strony pociagnac??

(fiesta) #6

Otwórz plik pdf w fine readerze , wersja traial do pobrania:

zaznacz tabelę oznacz jako blok tekstowy a natępnie wklej do edytora tekstu.

(lazikar) #7

Całkiem możliwe. Poszukaj na google. :smiley:

Pokazuje się w fine reader przy próbie otwarcia pliku TO

sejmpdf.jpg

(Bartekdko1) #8

najlepszy do tego jest password remover 2.2 bo on nie łamie hasla do pdf metodą brute force co moze zając długi czas zaleznie do wielkosci hasla a tym programem poprostu usuwasz hasło i to wszystko chociaz są i hasla z ktorymi są problemy ale od czego jest głowa;)

(system) #9

Gdybyś dysponował Adobe Acrobat 6.0 full wersion bez problemu dokonasz tej konwercji

Bez problemu ja dokonałem konwercji dokumentu pdf ( z podanej strony) do worda MS.

Adobe Acrobat Reader jest tylko programem do odczytu.. Tak mi się przynajmiej wydaje,, ( nie wiem bo go nie uzywam )

Pozdrawiam

(Bartekdko1) #10

tylko ze problem nie dotyczy czy przekonwertuje tylko o haslo co z tego ze masz full acrobata i tak wywali zapytanie o haslo i lipa tak wiec patrz wyzej program :slight_smile: :twisted:

(system) #11

A konktetnie jaki dokument,,??

Jaściągnełm kilka dokumentów pdf i nie było problemu (dla testu)

Pozdrawiam

(Bartekdko1) #12

no tak ale ja mowie o hasle które jest nałożone na dokument PDF przed konwersją i zmianami i nie wiem czy acrobat na to pozwoli bo jak tak to chyba jakis po upgrejdach i crackowany

pozdro

(Marsmo) #13

Dokładnie tak... :lol:

Zresztą tyle razy ściągałam różne rzeczy stamtąd i jeszcze nigdy się nie spotkałam z jakimś monitowaniem o hasło. :roll:

Byłoby to zresztą nielogiczne, skoro to ma służyć informacji społecznej!

A mam zwykły Acrobat Reader 5.0 CE.

(Bartekdko1) #14

no to malo jeszcze widzialaś

(Marsmo) #15

Czy możesz sprecyzować o co Ci chodzi, bo jakoś dziwnym trafem gubię się w wątku?

(Bartekdko1) #16

Nie dziwe sie ze sie gubisz, jak to co piszesz nie ma sensu. Od kiedy sluzy tylko do informacji społecznej a moze tez do srodowisk korporacyjnych. a tak na marginesie to mówie tez ze Worda równiez mozna zachasłowac jak nie wiesz ...tak tylko zapowiadam :twisted: :!:

(Marsmo) #17

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Rozbawiłeś mnie nie pojmując mojej aluzji...

To była moja delikatna ironia na Twój poprzedni post; delikatna... bo mogłam rzec jasna ostrzej zareagować! :evil:

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Co do plików ściąganych ze strony sejmowej to dalej będę twierdzić, że są to dokumenty dla informacji społecznej, ponieważ są nimi wszelkiego rodzaju akty prawne i jako takie nie są objęte tajemnicą.

O jakich korporacjach mówisz...? :shock:

Wiesz chociaż co to jest korporacja?

Przepraszam - ale czy dla firm się tworzy inne akty prawne...? :shock:

Czy też dokładnie takie same jak dla Kowalskiego... :stuck_out_tongue:

A poza tym - termin "informacja społeczna" oznacza informację dla ogółu społeczeństwa. A społeczeństwo dzieli się na osoby fizyczne i prawne! :twisted:

Rozbawiasz mnie coraz bardziej! :twisted: :twisted: :twisted:

Wiesz, nawet mi się trafiło nie raz udzielanie porad, jak je odhasłować...

A o Wordzie i hasłach tu nie mówimy, tylko o problemie ze ściągnięciem dokumentu ze strony sejmowej!

Masz pecha wchodząc ze mną w taką polemikę... ale kładę to na karb krótkiego stażu na Forum!

(Bartekdko1) #18

po pierwsze dla mnie to ty mozesz dostac dokument nawet od prezydenta RP

po drugie to ze nie ma hasel to moze i dobrze bo pewnie mialabys niemaly problem.

po trzecie producen dla zartu nie wstawil taką opcje

tak wiec pomysl rozumem a nie.... zanim cokolwiek ocenisz bo jak narazie rozmijasz sie z pytaniem głównym

pozdro :lol: :twisted:

(Maniooo666) #19

Witam,

a Ty, zanim napiszesz jakieś bzdury i obraźliwe bzdety, zajrzyj TUTAJ,

bo najwidoczniej również w tej dziedzinie masz ogromne braki. Jeśli to do Ciebie

nie dociera, to porównaj Swoje nieskładne wypociny z wypowiedzią Waterproof

i oceń poziom Swojego dzieła. Jeśli będziesz miał z tym problem, forumowicze z chęcią Ci pomogą.

Poza tym bądź konsekwentny: jeśli nie używasz polskich ogonków, to nie używaj ich wcale,

a nie wtrącasz je czasami jak popadnie. To tyle z mojej skromnej strony.

PS U mnie również PDF-y działają bez problemu.

(Bartekdko1) #20

i tak oto doszukania sie sensownych odpowiedzi pozostalo z żalem przypomniec ze tu oczekuje sie odpowiedzi a nie wypowidzi "dobrych samarytaninów" tak więc najpierw z ochlonietym rozumem przeanalizuj o co chodzi a potem powiedz cos co jest związane z tematem

" czyzby problem z zrozumieniem tematu" oj dziwni ludzie :lol: :twisted: