Proszę o pomoc zablokowany PDF!

witam.sciagnalem ze strony http://www.sejm.gov.pl jedno rozporzadzenie.oczywiscie wszystkie te rozporzadzenia sa w formacie PDF. Chcialbym ten plik konwertowac zeby mi sie otworzyl w Wordzie.Jednak mi pisze przy otwieraniu:

THIS PDF FILE CANNOT BE OPENNED. IT IS ENCRYPTED OR PROTECTED AGAINST PRINTING OR CONTENT EXTRACTION.

IF YOU HAVE THE NECESSARY AUTHORIZATION, PLEASE REMOVE THIS PROTECTION BEFORE CONVERSATION.

Korzystam z programu SCANSOFT PDF CONVERTER. Z wlasciwosci tego pliku odhaczylem “archiwalny” i “tylko do odczytu”. Nie wiem co wiecej zrobic.Prosze o pomoc.

plik PDF został zabezpieczony przed wydobywaniem z niego danych

no to fajnie to jak wydobuc z niego te dane??

musze jedna tabele druknąć z tego rozporządzenia

Sciągnołem jeden z tych plików są zabezpieczone hasłem :smiley:

sejmpdf.jpg

no to nie uda mi sie nic zrobic??

sa jakie lamacze hasel?

te siroty z rzadu nie dosc ze beznadziejne to prawo tworza to jeszcze zabezpieczaja je. to im chyba jak narazie najlepiej wyszlo.

mam pytanie.czy to rozporzadzeni moge jeszcze z jakiejs innej strony pociagnac??

Otwórz plik pdf w fine readerze , wersja traial do pobrania:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=49&id=262

zaznacz tabelę oznacz jako blok tekstowy a natępnie wklej do edytora tekstu.

Całkiem możliwe. Poszukaj na google. :smiley:

Pokazuje się w fine reader przy próbie otwarcia pliku TO

sejmpdf.jpg

najlepszy do tego jest password remover 2.2 bo on nie łamie hasla do pdf metodą brute force co moze zając długi czas zaleznie do wielkosci hasla a tym programem poprostu usuwasz hasło i to wszystko chociaz są i hasla z ktorymi są problemy ale od czego jest głowa;)

Gdybyś dysponował Adobe Acrobat 6.0 full wersion bez problemu dokonasz tej konwercji

Bez problemu ja dokonałem konwercji dokumentu pdf ( z podanej strony) do worda MS.

Adobe Acrobat Reader jest tylko programem do odczytu… Tak mi się przynajmiej wydaje, ( nie wiem bo go nie uzywam )

Pozdrawiam

tylko ze problem nie dotyczy czy przekonwertuje tylko o haslo co z tego ze masz full acrobata i tak wywali zapytanie o haslo i lipa tak wiec patrz wyzej program :slight_smile: :twisted:

A konktetnie jaki dokument,??

Jaściągnełm kilka dokumentów pdf i nie było problemu (dla testu)

Pozdrawiam

no tak ale ja mowie o hasle które jest nałożone na dokument PDF przed konwersją i zmianami i nie wiem czy acrobat na to pozwoli bo jak tak to chyba jakis po upgrejdach i crackowany

pozdro

Dokładnie tak… :lol:

Zresztą tyle razy ściągałam różne rzeczy stamtąd i jeszcze nigdy się nie spotkałam z jakimś monitowaniem o hasło. :roll:

Byłoby to zresztą nielogiczne, skoro to ma służyć informacji społecznej!

A mam zwykły Acrobat Reader 5.0 CE.

no to malo jeszcze widzialaś

Czy możesz sprecyzować o co Ci chodzi, bo jakoś dziwnym trafem gubię się w wątku?

Nie dziwe sie ze sie gubisz, jak to co piszesz nie ma sensu. Od kiedy sluzy tylko do informacji społecznej a moze tez do srodowisk korporacyjnych. a tak na marginesie to mówie tez ze Worda równiez mozna zachasłowac jak nie wiesz …tak tylko zapowiadam :twisted: :!:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Rozbawiłeś mnie nie pojmując mojej aluzji…

To była moja delikatna ironia na Twój poprzedni post; delikatna… bo mogłam rzec jasna ostrzej zareagować! :evil:

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Co do plików ściąganych ze strony sejmowej to dalej będę twierdzić, że są to dokumenty dla informacji społecznej, ponieważ są nimi wszelkiego rodzaju akty prawne i jako takie nie są objęte tajemnicą.

O jakich korporacjach mówisz…? :shock:

Wiesz chociaż co to jest korporacja?

Przepraszam - ale czy dla firm się tworzy inne akty prawne…? :shock:

Czy też dokładnie takie same jak dla Kowalskiego… :stuck_out_tongue:

A poza tym - termin “informacja społeczna” oznacza informację dla ogółu społeczeństwa. A społeczeństwo dzieli się na osoby fizyczne i prawne! :twisted:

Rozbawiasz mnie coraz bardziej! :twisted: :twisted: :twisted:

Wiesz, nawet mi się trafiło nie raz udzielanie porad, jak je odhasłować…

A o Wordzie i hasłach tu nie mówimy, tylko o problemie ze ściągnięciem dokumentu ze strony sejmowej!

Masz pecha wchodząc ze mną w taką polemikę… ale kładę to na karb krótkiego stażu na Forum!

po pierwsze dla mnie to ty mozesz dostac dokument nawet od prezydenta RP

po drugie to ze nie ma hasel to moze i dobrze bo pewnie mialabys niemaly problem.

po trzecie producen dla zartu nie wstawil taką opcje

tak wiec pomysl rozumem a nie… zanim cokolwiek ocenisz bo jak narazie rozmijasz sie z pytaniem głównym

pozdro :lol: :twisted:

Witam,

a Ty, zanim napiszesz jakieś bzdury i obraźliwe bzdety, zajrzyj TUTAJ,

bo najwidoczniej również w tej dziedzinie masz ogromne braki. Jeśli to do Ciebie

nie dociera, to porównaj Swoje nieskładne wypociny z wypowiedzią Waterproof

i oceń poziom Swojego dzieła. Jeśli będziesz miał z tym problem, forumowicze z chęcią Ci pomogą.

Poza tym bądź konsekwentny: jeśli nie używasz polskich ogonków, to nie używaj ich wcale,

a nie wtrącasz je czasami jak popadnie. To tyle z mojej skromnej strony.

PS U mnie również PDF-y działają bez problemu.

i tak oto doszukania sie sensownych odpowiedzi pozostalo z żalem przypomniec ze tu oczekuje sie odpowiedzi a nie wypowidzi “dobrych samarytaninów” tak więc najpierw z ochlonietym rozumem przeanalizuj o co chodzi a potem powiedz cos co jest związane z tematem

" czyzby problem z zrozumieniem tematu" oj dziwni ludzie :lol: :twisted: