Prosze o pomoc... :(

Witam nazywam sie Arek

mam taki problem bylo wszytko ok, zainstalowal mi sie niewiadomo z kad jakis pasek wyszukiwarka do IE w czasie odinstalowywania go wlaczyla sie jakas strona z phbbb czy jak to sie tam pisze i zaczely mnie atakowac wirusy anty wirus co chwila piszczal i tak z 50 albo wiecej razy :?

wszytko odinstalowalem, pozniej przeskanowalem kompa antivirem z najnowszym uaktualnieniem, a na koncu przelecialem jeszcze spybotem…

wszytko juz bylo pieknie, wylaczylem komputer a gdy wrocilem i wlaczylem go co ZOBACZYLEM :evil: tapety brak ikonek brak tylko czerwone TLO i jakies napisy ze mam SPYWARE i zebym kupil program z linkami do tego a tam inne wirusy :frowning: :-x

Ktos jest w stanie mi pomoc co mam zrobic :? :frowning:

ps. prawy klawisz myszy na pulpicie nie dziala :?

Arku miałem podobny problem. Jeżeli jest tak jak u mnie to przy samym pasku zadań prawy przycisk powinien jednak działać. Wtedy klikasz: Właściwości > Pulpit > Dostosuj pulpit > Sieć Web i odznacz tam wszystko. Następnie przeskanuj programem CWShredder http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=657&t=55

Potem skaner on-line pandy http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm

U mnie pomogło. Życzę powodzenia.

tak wiec nie da sie wylaczyc trybu wyswietlania strony web nie jest to aktywne…

jednak znalalzem pare folderow i plikow ktorych nie moge usunac… jak mam je usunac z pod dosa? jak wlaczyc dosa i jaka komende wpisac

do wykasowania:

c:\Desktop (to jest folder che caly wywalic)

c:\windows\desktop.ini

c:\windows\popup.html

A próbowałeś usunąć w trybie awaryjnym?? Jak pisał już detektyw wklej loga z HiJachThis.

Prościej niż spod dosa będzie programem CopyLock

Wejdź w Panel sterowania>>>ekran>>>Pulpit>>>dostosuj pulpit>>>Sieć Web> i tu odznaczasz wszystko i klikasz OK.

Potem wklej nam log z HijackThis

podczas uruchamiania kompa trzymasz F8, wybierasz z menu - Tylko wiersz poleceń. Wchodzisz za pomocą komend cd… (… - nazwa katologu) do poziomu wyższego niż znajdują się te katalogi, które chesz usunąć. Potem wpisujesz del … ( … - nazwa katalogu, który chcesz usunąc) i wsio 8)

a moglbys mi napisac konkretny wiersz jaki mam wpisac do usuniecia folderu

C:\Desktop

bylbym bardzo wdzieczny

Post 2

:? juz wiem ale po usunieciu byla chwila spokoju po czym wszytkie pliki powstaly na nowo ale pod innymi nazwami :roll: :!: prawy klawisz myszy dalej nie dziala :roll: :evil:

FORMAT C: to wlasnie zaczynam :cry:


Opcja :arrow: Zmień

Golden Finger