Prosze o pomoc

witam wszystkich mam problem,Mianowicie mam laptopa nowy(8miesiecy) na gwarancji jeszcze do 2 lat , ICom prestigebook 8310 bo na procesorze intel core2 duo 1,6 ghz 1,5gb ram karta graficzna nvidia geforce go 7600 256mb ,system xp, gdy gram w stare gry niema problemu natomiast gdy tylko zainstaluje jakąs nową typy call of duty 4 lub need for speed pro street chwile jest oki fajne efekty dzwiek spoko grafika nadąża ale gdy zaczynam grac po2-3 minutach komp sie sam wyłancza tak jakgdyby odłaczono mu zasilanie niema roznicy czy na bateri czy pod zasilaczem,czy jest to mozliwe ze karta graficzna mu sie przegrzewa? nowy system cos pomoze? prosze o pomoc

Możliwe że się przegrzewa, zmiana systemu nic tutaj nie pomoże

tez tak mysle,to oddac do servisu tylko pozostaje najwidoczniej

W dniu 03.05.2008 , o godzinie 11:24 został dopisany post przez wowo320

czy moze procesor za mały do takich gier? juz sam niewiem co mam myslec sprzedawca zapewniał mnie ze nowe gry 3d bedą chodziły bez problemu

może karta za słaba… albo jakaś wadliwa

Witam

Zaczęło Ci się to dziać nie dawno czy już jak kupiłeś tego laptopa ?? Najlepiej oddać na gwarancje niech sprawdzą co jest nie tak i jak się okaże, że jakaś część jest wadliwa to wymienią ją.

Pozdrawiam

wowo320 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

wczesniej nie próbowałem lepszych gier wgrywac takze niewiem,(gry orginalne)mam

no jak serwis się tym zajmie to trochę to potrwa niestety…