Prosze o pomoc

Na wstepie witam wszystkich!

Mam pewien problem odnosnie plyty glownej. Kupilem dzisiaj monitor i nie moge go podlaczyc. Stary monitor mialem podlaczony pod wyjscie z karty graficznej na tomiast przy nowym wejscie to nie pasuje (w wyjsciu na karcie jest o jeden bolec za malo). Natomist pasuje przy wyjsciu z plyty glownej, lecz gdy podlacze tam nowy monitor wogole go nie wykrywa a monito automatyczne przechodzi w stan czuwania. Sciaglem sterowniki do plyty glownej lecz wszystkie instaluja sie i dzialaja ok oprocz jednego VGA( wydaje mi sie ze to wlasnie ten odpwoedzialny za monitor). Mam plyte glowna 661FX-M7 i nieetey nie posiadam oryginalnych sterownikow. Sterowniki sciagalem ze strony: http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Produc … 4&LanID=16

jezeli ten post nie jest zgdony z regulaminem prosze o wyrozumialosc bo to moja pierwsza wizyta.

Prosze o w miare szybka odpowiedz i z gory dziekuje. Pozdrawiam

Mógłbyś zrobić zdjęcie wtyczki przewodu monitora i gniazda w karcie graficznej i pokazać tutaj ?

Domniemywam, że wtyczka przewodu monitora to D-Sub, skoro napisałeś, że pasuje do gniazda na płycie głównej (zintegrowanej karty graficznej).

Skoro nie możesz podłączyć do karty graficznej, to zapewne posiada ona dwa wyjścia DVI.

To tylko moje przypuszczenia.

Dzieki za pomoc ale kumpel do mnie wpadl i juz jest wszystko ok.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.