Proszę o pomoc!

ostatnio pojawiaja mi sie takie komunikaty ,ze : wystapil blad z aplikacja explorer.exe ,pozniej z winamp.exe ,soulseek,exe a nawet z gg.exe…ale wtedy juz nie moge wejsc na gg /

czy ktos mi moze pwiedziec co moze byc przyczyna i jak sie pozbyc tych bledow ?

ktos mi polecal przetestowac pamiec programem memtest86 ,ale nie umiem sie nim obsluzyc…bede wdzieczna za pomoc!

  1. Wyłącz raportowanie błędów (zakładam, że masz WinXP.) Prawoklik myszy na “Mój komputer”/Właściwości"/Zaawansowane/Raportowanie Błędów/Zaznacz opcję Wyłącz Raportowanie Błędów.

  2. Po takich problemach najlepiej wcisnąć Ctrl+Alt+Delete, Wejść w zakładkę Procesy, odszukać program, który nie działa lub jest z nim problem, np. Gadu-Gadu. W tym celu odnajdujemy w Procesach proces o nazwie gg.exe. Zakańczamy proces. Uruchamiamy na nowo GG. Podobnie jest z innnymi aplikacjami.

Powinno pomóc. :slight_smile:

hej! dziękuję za odpowiedź! :slight_smile:

zrobiłam tak jak radzileś.ale jeszcze jedno ,te błędy muszą mieć jakieś podłoże…one następują kolejno po sobie ,czyli coś jest ogólnie nie tak :frowning:

hmm ,zobaczę jeszcze czy po tej radzie problemy znikną.

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki :slight_smile:

albo sie system sypie, albo masz wirusa…

no i boję się tego ,że nagle mi się system zwali i co wtedy? :shock:

może bym zrobiła test pamięci -ktoś mi tak radził tym programem memtest86 ,tylko gdybyktoś mi krok po kroku wytłumaczył co wpisać tam do tego okienka …bo to jakąs dyskietkę bootowalną trzeba zrobić ,a ja nie mam o tym zielonego pojęcia :frowning:

aa…wirusa nie mam ,bo skanowałam nawet 3 programami…

Miałem taki sam problem. Nawet po reinstalacji problem wracał. Przyczyną okazała się właśnie zepsuta kość RAM (znów mi ktoś pewnie będzie zarzucał, że ja tylko o zwalonym RAMie…).

Powodzenia