Prosze o pomoc

Witam dziś za pomocą anty virusa avast zeskanowałem cały komputer znalazło mi 3 zagrożenia jakieś 1 było coś hcyba z windows nie pomyślałem i skasowałem calkowicie te zagrożenia. Wyłączyłem komputer przychodze do domu i włącza mi się pulpit wszystko jest ok ale jak chce otworzyć np. google chrome firefoxa lub jakieś gry to nie działa! działają tylko te rzeczy co były juz wgrane w windows 7 czyli np. notatnik, internet explorer. Też dziwne że ikonka avasta znikła… tak jak by jej wgl; nie ma… Nie moge wchodzić w bardzo dużo plików co kliken to ładuje się i nic mi się nie pokazuje… Nie mopge żadnego antyvirusa pobrać z neta bo się nie otwiera… Pisze mi też że chyba wtyczka flesh czy player cos tam jest wylaczona… Kompletnie nie wiem co mam zrobić prosze o pomoc czekam…

Przeczytałem na forum że trzeba open CMD i wpisać SFC /SCANNOW Tylko jak to wpisuje pokazuje mi bym jako administrator to wpisał… Więc powie mi ktoś jak zrobić się administratorem na win 7?

Otwórz okno CMD jako administrator (czyli kliknij na cmd.exe prawym myszy i wybierz uruchom jako administrator) potem wpisz

PawelDelta , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.