Proszę o poradę odnośnie telefonu LG G2

Witam  zastanawiam sie nad kupnem LG G2  i proszę  was o  mała poradę dlaczego warto kupić ten telefon  jakie są jego zalety i wady ?

i o  krótkie porównanie do  Samsunga  s3   pod jakimi względami  będzie  on lepszy 

Pomimo, że polciłbym S3 to jednak G2 posiada większy ekran (nie wspominam o różnych rozdzielczościach), lepszy (wydajniejszy procesor), więcej ramu, nowszy system.

 

Przyzwyczajony jestem do ekranów amoled, dlatego nie akceptuję IPSów, ale to dyskusja wyższości świąt itd

Przede wszystkim procesor, RAM, ekran (rozdzielczość), bateria. To są podstawowe plusy. Ja mam G2, mój kuzyn ma S3 i nie ma żadnego porównania. 

G2 jest bardzo szybki, a bateria spokojnie starcza na klika dni (2- gdy używam cały czas internetu mobilnego ; 4 - bez internetu). Najprościej będzie CI poczytać opinie o tych telefonach, na pewno będzie jakieś porównanie. Ja swego czasu zastanawiałem się nad kupnem S4 lub G2. Wybrałem G2 i nie żałuję :slight_smile:

Tu masz opis ww telefonów: 

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g2/  

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxysiii/

Tak ja  czytałem te  opisy telefonów  chcialem tylko  potwierdzić te informacje  czy są onę faktyczne  a nie są  to tylko cyferki  w opisie  telefonów , ale z tego co  widzę  s3  odstaje pod każdym względem  od  tego  LG G2 ,

Ale  widze też  ze w podobnej cenie mozna dostać  G3  a nawet na alegro w tej samej cenie jeden widzialem , więc pytanie teraz  czy warto dołożyć kilka złotych do G3 ?

Tak, bo zyskujesz slot na microsd, lepsze bebechy i dłuższe aktualizacje. 

Minusem(paradoksalnie) jest rozdzielczość z którą czasem telefon nie wyrabia. 

okej to warto dołożyć   do LG g3  czy to nie opłacalne  już ?  a ten  g2  nie ma slota na  kartę  pamięci ?

Jeżeli nie potrzebujesz pamięci większej niż 16 GB (ok 10 GB dla użytkownika), która jest w G2 to moim zdaniem nie ma sensu. Chyba, że lubisz mieć wiele danych w telefonie to wtedy tak. Procesor w G3 jest minimalnie lepszy od tego w G2, ale za to ekran ma rozdzielczość QHD (co jest dla mnie przesadą). W związku z tym bateria trzyma mniej czasu. 

Fakt faktem G3 będzie miał dłuższe wsparcie aktualizacji, ale niedługo pojawi się 5.x android i na G2, także na razie jesteśmy w miarę aktualni :slight_smile:

okej  dzięki wszystkim za  pomoc !