Proszę o poradę odnośnie telefonu LG G2

(zdzisiekZklanu) #1

Witam  zastanawiam sie nad kupnem LG G2  i proszę  was o  mała poradę dlaczego warto kupić ten telefon  jakie są jego zalety i wady ?

i o  krótkie porównanie do  Samsunga  s3   pod jakimi względami  będzie  on lepszy 

(dark__jedi) #2

Pomimo, że polciłbym S3 to jednak G2 posiada większy ekran (nie wspominam o różnych rozdzielczościach), lepszy (wydajniejszy procesor), więcej ramu, nowszy system.

Przyzwyczajony jestem do ekranów amoled, dlatego nie akceptuję IPSów, ale to dyskusja wyższości świąt itd

(janki111) #3

Przede wszystkim procesor, RAM, ekran (rozdzielczość), bateria. To są podstawowe plusy. Ja mam G2, mój kuzyn ma S3 i nie ma żadnego porównania. 

G2 jest bardzo szybki, a bateria spokojnie starcza na klika dni (2- gdy używam cały czas internetu mobilnego ; 4 - bez internetu). Najprościej będzie CI poczytać opinie o tych telefonach, na pewno będzie jakieś porównanie. Ja swego czasu zastanawiałem się nad kupnem S4 lub G2. Wybrałem G2 i nie żałuję :slight_smile:

(Duffee) #4

Tu masz opis ww telefonów: 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g2/  

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxysiii/

(zdzisiekZklanu) #5

Tak ja  czytałem te  opisy telefonów  chcialem tylko  potwierdzić te informacje  czy są onę faktyczne  a nie są  to tylko cyferki  w opisie  telefonów , ale z tego co  widzę  s3  odstaje pod każdym względem  od  tego  LG G2 ,

Ale  widze też  ze w podobnej cenie mozna dostać  G3  a nawet na alegro w tej samej cenie jeden widzialem , więc pytanie teraz  czy warto dołożyć kilka złotych do G3 ?

(Piotrek2255) #6

Tak, bo zyskujesz slot na microsd, lepsze bebechy i dłuższe aktualizacje. 

Minusem(paradoksalnie) jest rozdzielczość z którą czasem telefon nie wyrabia. 

(zdzisiekZklanu) #7

okej to warto dołożyć   do LG g3  czy to nie opłacalne  już ?  a ten  g2  nie ma slota na  kartę  pamięci ?

(janki111) #8

Jeżeli nie potrzebujesz pamięci większej niż 16 GB (ok 10 GB dla użytkownika), która jest w G2 to moim zdaniem nie ma sensu. Chyba, że lubisz mieć wiele danych w telefonie to wtedy tak. Procesor w G3 jest minimalnie lepszy od tego w G2, ale za to ekran ma rozdzielczość QHD (co jest dla mnie przesadą). W związku z tym bateria trzyma mniej czasu. 

Fakt faktem G3 będzie miał dłuższe wsparcie aktualizacji, ale niedługo pojawi się 5.x android i na G2, także na razie jesteśmy w miarę aktualni :slight_smile:

(zdzisiekZklanu) #9

okej  dzięki wszystkim za  pomoc !