Proszę o poradę w kwestii zakupu telefonu


(Jedras2009) #1

Ludzie mam taki problem. Kupiłem jakiś czas temu samsunga monte, lecz okazał się totalnym niewypałem. Sprzedałem go za 300zł. Szukam teraz telefonu z fizyczną klawiaturą, (może być qwerty). Oglądałem trochę fony i jestem w stanie wyłożyć max. 450zł. Interesowało by mnie coś w temacie nokii 6330, z tym że o trochę lepszych parametrach. Zgłaszam się do was bo jestem w tej kwestii zupełnie ciemny. Z góry dzięki za pomoc.

PS -samsungi jakiekolwiek odpadają, chyba że Galaxy S II, ale na niego i tak mnie nie stać :slight_smile:


(S P I D E Y) #2

Mój kolega ostatnio kupił Samsunga Wave 533, jest zadowolony, a klawiatura QWERTY prezentuje się bardzo dobrze, tylko skoro nie chcesz samsungów


(Jedras2009) #3

Moje ostanie dwa fony to samsungi i na obu się bardzo zawiodłem, więc jestem zrażony. Ale nigdy nie mów nigdy jak to mówią:)


(Boria14) #4

Tylko unikaj se xperia10mini pro…Nie widziałem wcześniej,źe jest tak “okulawiony”… w"…m" się na następne 2 lata…Teraz nie tylko warunki umowy,ale także aktualizacje systemu,co za tym idzie-brandowanie,trza brać pod uwagę…Mój sexperia mini 10 pro(w plusie…),to podkładka pod tablet…Pomimo oczywistych pytań,m.in.,o aktualizację systemu(potwierdzoną,a jakże),zostałem nabity w butlę… !!

Tylko aparaty z najnowszą wersją andka! !!

Za dwa lata,zrobię konkretne rozeznanie…