Proszę o poradę w wyborze telefonu

Witam

Na dniach muszę podjąć decyzję w sprawie wyboru telefonu z racji przedłużania umowy w Plus GSM.

Od razu zaznaczę, że nie chcę telefonu z systemem operacyjnym. Ma być szybki, z czytelnym wyświetlaczem i jako takim aparatem by czasem fotkę “strzelić”. Ważne by bateria dość długo trzymała.

Obecnie posiadam Sony-Ericsson K610i oraz NOKIA 6110 Navigator jednak NOKIE mi nie pasują a w dodatku symbian mi nie jest potrzebny dlatego decyduję się na markę Sony-Ericsson (bez symbiana)

Po kilku dniach szukania znalazłem te trzy modele

Sony-Ericsson W910i

Sony-Ericsson W890i

Sony-Ericsson W595

Bardzo bym prosił o radę. Który z powyższych (lub całkiem inny) model warto wybrać…

w910i fajnie wyglada, ale ma kiepski glosnik- w zatloczonym, glosniejszym miejscu nic nie slysze gdy ktoś do mnie dzwoni. K770i jest znacznie lepszy, a foty robi bdb!

To czy telefon jest cichy czy głośny to mi akurat bez różnicy.

Za W890i przemawia waga - 78g

Za W595 wew. pamięć - 40MB (nie interesują mnie karty)

Za W910i bateria LiPoly

ps. nie mam natomiast informacji nt. jaką pojemność baterii mają wyżej wymienione modele (mAh).

Może ktoś posiada takie info?

posiadam se k770i.To bardzo dobry telefon, robi bdb zdjęcia,filmy tak średnio,ale internet jest super,i głośnik też.

:hahaha:

rozwaliłeś mnie, serio…

chyba ich na kompie nie widziałeś…

jak dla mnie to nie ma gorszego aparatu 3.2mpx niż jest w k770i :roll: no, poza archaiczną n93 :smiley:

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

Co do W890 posiada Standard battery, Li-Po 950 mAh (BST-33)

Niezależnie, którego z nich wybierzesz zdjęć szałowych nimi nie wykonasz. Żaden z nich nie posiada lampy.

Tak więc tylko w dobrych warunkach oświetleniowych cokolwiek lepszego pykniesz.

Co do wyświetlaczy, w910i ma nieco większy od pozostałych wymienionych modeli, ale nie na tyle aby odczuć róznicę.

Jeśli o K770i chodzi… nie pakuj się w to. Niestety klopas ma nieco racji (no może trochę przesadził), choć ten fon przynajmniej ma lampkę (LED) i niezłe makro.