Proszę o poradę


(Mojsa100) #1

Mam problem z usunięciem katalogu z folderu tymczasowegoTEMP. C:\Documents and Settings\Tomek\Ustawienia lokalne\Temp\AAWTMP\28484c

Wyskakuje mi ciś takiego: "Nie można usunąć folderu 28484c:Katalog nie jest pusty." Kiedy właśnie katalog ten jest pusty !!

Próbowałem usunąć go w trybie awaryjnym i nic! Acha katalog ten znajduje sie w folderze AAWTMP. W widziałem gdzieś ze ten jest jakis podejrzany.

Proszę o pomoc :frowning:


(Qbek50) #2

zapuść Scandiska i spróbuj ponownie usunąć :stuck_out_tongue:


(Wigrus1) #3

to jest folder od ad-aware przy skanowaniu kompa on się tworzy, może we właściwościach odznacz “tylko do odczytu” może pomoże


(Marcino) #4

Zainstaluj CCleaner’a, odpal… kliknij na Uruchom Cleaner i poczekaj… Może mu uda się opróżnić…

Wyłącz ad-aware i zobacz, czy ten problem dalej się powtarza. Kolega może mieć rację.


(Mojsa100) #5

nie pomogło odznaczenie


(Wigrus1) #6

Zapewne wyskakuje Ci antywirus, że plik jest zarażony, poprostu wyłącz ad-aware jak mówił kolega

i usuń ten folder. A co do obaw to się nie obawiaj, to ad-aware tworzy sobie tymczasowe pliki i są one nie groźne :slight_smile:


(Marcino) #7

Co tylko siedzi w folderze TEMP to możesz usunąć, tam są tylko bzdurk i jak ich zabraknie to nic się z kompem nie stanie…

Polecam jeszcze program Ashampoo WinOptimizer Platinum Suite 2,tak jak CCleaner, bardzo dobrze czyści resztki po stronach http://www


(Mojsa100) #8

ok powiedz prosze jak wyłączyć ad-aware skoro nie jest on teraz włączony. No chyba ze o tym nie wiem, moze pracuje sobie gdzies w tle?


(Marcino) #9

Jeżeli program Ad-aware jest wyłączony to:

  • Ściągnij, zainstaluj i włącz program CCleaner

[http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125]

Kliknij na przycisk Uruchom Cleaner, poczekaj chwilę, aż zakończy… Powinien usunąć Folder TEMP, a raczej wyczyścić.

Jeżeli to nie pomaga, to ściągnij, zainstaluj i uruchom program - Ashampoo WinOptimizer Platinum Suite 2 [http://centrumxp.pl/download/programy/program.php?id=2739] , przełącz się w 1 kolejności na Tryb Zaawansowany i kliknij na - Optymalizacja przez 1 kliknięcie. Zaznacz wszyskie 3 rodzaje czysczenia ‘ptaszkami’ i kliknij Dalej >. Również powinień wyczyścić folder TEMP.

Jeżeli nic nie podziała, włącz najnowszą wersję Lavasoft Ad-Aware SE Personal, zaakktualizuj go i wykonaj pełne skanowanie systemu. Wszystko, to co wykryje - usuń, wyłącz program. Uruchom ponownie komputer i sprawdź czy możesz oczyścić ten TEMP.

Napisz ja porobisz…


(Mojsa100) #10

żadna podpowiedz na razie nieskuteczna :(( tego sie spodziewałem


(boczi) #11

Ściągnij CopyLock

I nim to zrób.

http://www.soft32.com/download_8644.html

W tr. awaryjnym.


(system) #12

A najlepiej nic nie ściągaj tylko utwórz dyskietke ratunkową (z której później uruchom system), uruchomi Ci się stary dobry DOS, przejdź do katalogu który chcesz skasować i na 100 % skasujesz to co będziesz chciał.

pozdrawiam

A jeśli masz partycje NTFS to moga byc przydatne linki ponizej:

http://republika.pl/metaljukebox/FloppyImage.exe

http://republika.pl/metaljukebox/ntfspro.zip

Rozpakuj i programem FloppyImage nagraj obrazy na dyskietki i uruchom system z pierwszej. Będziesz miał dostęp do partycji NTFS z poziomu DOSa (odczyt/zapis)


(Zx) #13

http://www.gate.piasta.pl/gateproject/i … rady&id=16