Prosze o rade w doborze sluchawek

witam poszukuje sluchawek, ktorych bede uzywal w sprzecie domowym jak i przenosnym, lubie gleboki bas i ‘cykanko’ zastanawiam sie nad:

1 [[showUID]=44&tx_sbproductdatabase_pi1[showUid][backPID]=68&cHash=ea6cb3ee29]1](http://www.beyerdynamic.com/cms/Headphones.68.0.html?&L=1&tx_sbproductdatabase_pi1[showUid)

2 [[showUID]=1851&tx_sbproductdatabase_pi1[showUid][backPID]=68&cHash=ae652aa639]2](http://www.beyerdynamic.com/cms/Headphones.68.0.html?&L=1&tx_sbproductdatabase_pi1[showUid)

3 3

4 4

Prosze o wskazowki i sugestie

Pozdro

Skrócono linki

boczi

HateToFeel na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Proszę skracać linki, by nie rozjeżdżały Forum

Powiedz mi kilka rzeczy to pomogę ci w wyborze.

Jaka cena?

Do jakiej muzyki?

Do jakich dźwięków?

Jaka firma?

Gdzie słuchasz?

Ile dB?

Jakie gniazdo?

  1. Cena, do 1500

  2. Słucham praktycznie wszystkiego:

od elektroniki: jak elektro, chillout, Drum&Base lubię Aphex’a garage, i cos mocniejszego w stylu Alice in Chains, Soundgarden itd, itp. :slight_smile:

  1. no to najwazniejsze jak pisałem lubie głębokie, soczyste :smiley: basisko ale kontrolowane zeby nie zostawało w tyle nie lubie pukania i za mocnych średnich, no i sycząca ładnie utrzymana w ryzach góra-Hi-hat musi po prostu cykać

  2. Co do firmy no to z tych co wymieniłem chyba ze polecisz coś lepszego

  3. Generalnie noszę się z zamiarem zakupu sprzętu(amplituner yamaha itd.)ale to za jakis czas więc na razie będę słuchał na odtwarzaczu MP3(jesli to się na coś przyda sony NW S 700F)ale raczej w domu

pozdro

Bramka nr 1

Bramka nr 2

Bramka nr 3

“lubie głębokie, soczyste basisko ale kontrolowane zeby nie zostawało w tyle nie lubie pukania i za mocnych średnich, no i sycząca ładnie utrzymana w ryzach góra-Hi-hat musi po prostu cykać”

hmmm… a od czego jest equalizer??

Złączono Posta : 14.11.2006 (Wto) 9:19

“lubie głębokie, soczyste basisko ale kontrolowane zeby nie zostawało w tyle nie lubie pukania i za mocnych średnich, no i sycząca ładnie utrzymana w ryzach góra-Hi-hat musi po prostu cykać”

hmmm… a od czego jest equalizer??