Proszę o rade!

Witam mam mały problem :smiley:

Mam do wyboru dwa telefony SE W810i i Samsung D900 i nie wiem który wybrać:)

Jaki wy byście wybrali telefon spośród tych dwóch ? tak ogólnie który lepszy wiadomo Samsung ma aparat 3 mpx ale w w810 lepiej gra muzyka (chyba) więc na równo :wink: jakbyście mieli wybierać to jaki? podobno w soniakach się szybko joysticki psuja… prosze o rade

No w w810i na pewno lepiej gra muzyka bo to seria walkman. D900 jest średnio udanym telefonem. Ma kilka niedoróbek, aparat wcale nie taki dobry. Brałbym soniaka. Wszystko zależy do czego będziesz używał tego telefonu :slight_smile:

wybrałbym SE - ten model nie ma joysticka, lepszy “muzycznie”, szczególnie słuchawki…lepsza bateria. Aparat z auto-focusem, lampą błyskową, która może “robić” za latarkę lub wysyłać błyskami SOS. Obsługa EDGE - może pracować jako modem dla komputera, ładowanie poprzez kabel USB w przypadku podłączenia do kompa

Jak najbardziej SE W810i. Gra świetnie, bardzo dobre słuchawki w komplecie. Ja dodatkowo dostałem kartę 512 MB. Gorąco polecam.

Ja wybrałem NOKIĘ 1200 po LG KU250.

Nokia 1200, żartujesz??

Jestem szczęśliwym posiadaczem W810 i powiem ci że ten telefon pod każdym względem jest super.

Nie. Od superostrego wyświetlacza LGka bolały mnie oczy i przekonałem się że do zdjęc jest aparat, filmów kamera itd. W Nokii jest zielono czarny wyświetlacz i zero rozpraszających i ciągnących kase bajerów w telefonie.

Qqqqqq

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A jaki to ma związek z W810? :roll:

To już mi zaczyna przypominac jakąś paranoję :x

W810i nie ma joya.

Złączono Posta : 30.10.2007 (Wto) 18:38

Przepraszam, że spytam - a od monitora Cię oczy nie bolą? Czy też masz ustawiony na B&W ?