Prosze o spr loga po likwidacji wirusów

Bardzo prosze o sprawdzenie mojego loga poniewaz przez kilka dni walczylem z wirusami od kilku dni komputer wydaje sie byc czysty.Zainfekowane pliki to

wextract.exe-system32

proquota.exe-system32

i pliki z system volume

z system volume wykasowalem a te z system 32 powracaja ale czyste.

a to log z OTL http://wklej.org/hash/9f3103bc3d/

Dodane 04.12.2009 (Pt) 13:47

A ten OTL wykasował mi kilka ikon z pulpitu włączyłem clean up zresetowałem komputer a teraz nie ma trzech ikon na pulpicie miedzy innymi spybot moze wie ktos czemu?

Dodane 04.12.2009 (Pt) 13:49

Teraz widzę wykasowało mi też katalogi local setingtemp z document settings:/

Log jest czysty.

OTL sam z siebie nie powinien niczego usuwać, bo po prostu nie ma w sobie takiego modułu

Natomiast przy usuwaniu czegoś przy jego pomocy OTL opróżnia m.in. foldery TEMP.

Czy więc sam czregoś nieusuwałeś przy pomocy OTL?

Przycisk “CleanUp” w OTL służy wyłącznie do usunięcia tegoż OTL, a przy okazji także np. ComboFixa.

Ten przycisk nie ma nic wspólnego z usuwaniem szkodników.

jessi

Ja sam nic nie usuwalem ostatnio tez OTL mi wykasowal foldery tem local settings niestety mam wylaczone przywracanie systemu-zrobilem tak gdy kasowalem wirusy i teraz nie moge odtworzyc tego pliku.Jednak jest on wykrywany w wyszukiwaniu plikow ale nie potrafie go przeniesc na wlasciwe miejsce jak moge to zrobic?

Czy jest w C:_OTL ?

To Kwarantanna OTL, więc powinno się dać stamtąd przywrócić obiekt bez problemów.

jessi

Nie ma juz OTL ale udalo mi sie odzyskac te foldery okazalo sie,ze byly zaznaczone jako ukryte odznaczylem i pojawily sie.Ikon na pulpicie niestety nie ma aleprogramy dzialaja.Dziekuje za pomoc

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek