Proszę o sprawdzenie Log HiJachthis- Win32Tr\\oader.VB

Już od dłuższego czasu mam wyjątkowo uciążliwe problemy z systemem, mianowicie samoczynnie wyłaczają się programy z którymi pracuję, włączają się natomiast inne,komputer często się zawiesza, są problemy by poruszać kursorem, trwa to ze dwie minuty, po czym wszystko na jakiś czas wraca do normy,a potem znów “powtórka z rozrywki” .jestem laikiem jeśli chodzi komputery więc z góry proszę o wyrozumiałość i dziękuję za wszelką pomoc.Ad-aware znajduje Win32Tr\oader.VB,poza tym tylko mnóstwo cookies. gdy skanowałam system tym programem po raz pierwszy miałam spokój przez kilka godzin, komputer zachowywał się normalnie, teraz juz nic nie pomaga, także formatowanie. zrobiłam to dwukrotnie, ale problem powraca.

oto log z hijackthis: http://www.wklej.org/id/58101/

Widzę infekcję

Podaj log z Combofix

Logi dajesz na http://wklej.eu lub na http://wklej.org a w poście dajesz tylko link

niestety nie mogę zainstalować ComboFix’a wyskakuje informacja,że program ten działa tylko w windows xp i 2000, mimo że ja właśnie mam xp, w trybie awaryjnym też się nie da:/

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Problem może stanowić brak Zmiennej środowiskowej.

>>Panel sterowania >> System >> Zaawansowane >> Zmienne środowiskowe. W sekcji “Zmienne systemowe” znajdź linię z “Path”. Zaznacz ją, kliknij w “Edytuj”, w nowym okienku wpisz na początku linii (przed innymi ścieżkami już tam obecnymi):

%systemroot%\system32;%systemroot%;

Jeżeli to nie pomoże, to skorzystasz z automatycznego narzędzia naprawczego FixPath.

jessi

oto log z combofix http://wklejto.pl/27684

Nie ma tu żadnej infekcji.

jessi