Prosze o sprawdzenie loga 10.1.06

witam mam taki problem gdy wchodzilem w przegladarke ie otwierala mi sie taka stronka http://www.secure32.html usunalem to tylko ze teraz jak wchodze w ie to wyskakuje blad klikam w ten blad ok otwiera sie przegladarka ie i jest pusta strona nie moge ustawic wogole glownej strony za pomoc dziekuje pozdro:))

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

do wywalenia:

Przeskanuj kompa adaware,spybot search and destroy,spyware doctor i zainstaluj innego firewalla np: Kerio albo sygate,Używaj peerguardiana do blokowania spywareów.Pozdro. :lol:

:stuck_out_tongue:

dzieki wielkie po usuwalem to co mi kazales i juz mam stronke glowna tylko troszke zamola jak wchodze w ie moj log po naprawie

zainstaluj łatki do windowsa z windowsupdate.Powinno Wszystko normalnie.Zmień firewalla bo jest beznadziejny.Zmień na kerio albo Sygate.Pozdro :smiley:

zresetowalem kompa i dlugo mi otwiera system pokaze sie napis zapraszamy w xp i z 30 sekund jest ten napis u pozniej ukazuje sie pulpit i wyskakuje taki blad

nie moze odnalezc c/program files/microsoft sheared/web files/ibm00001.exe co zrobic

Daj log z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

i jeszcze raz loga z hijackthis

dlugo otwiera system i wyskakuje taki blad system windows niemoze odnalezc pliku c/program files/cammin files/microsoft shaerd/web folders/ibm00001.exe.czy to cos powaznego i jak to naprawic

w trybie awaryjnym usuń pliki recznie a wpisy hijackiem

Zainstaluj sobie SP2

Wyczyść rejestr programem jv 16 powertools

usunac to co napisales tak a czy ten blad jest grozy i czy da sie to naprawic

Skąd mam wiedziec co zrobiłeś i co usunąłeś. Pisałeś do mnie na gg i zadałem Ci pytanie. Odpowiedziałeś na nie??

Wszystko da się naprawić.

Miałeś dać loga z silent runners. :?

1.Wyłącz przywracanie systemu

2.Uruchom komputer w trybie awaryjnym (F8 lub F5)

  1. Usuń ten wpis w HiJack’u, a z dysku usuń plik, który zaznaczyłem na czerwono

  2. Pokaż nowy log

  3. Zainstaluj ServicePack’a 2

Daj log z Silenta- Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

usunalem ten plik w hijacku a z dysku usunalem to poprzednio nie mam takiego pliku juz w tym folderze mam takie ibm00001.dll ibm00002.dll msonsext.dll MSOWS409.DLL MSOWS415.DLL

powtórzę prośbe masz nadal:

zresetowalem kompa teraz jest wszystko oki system otworzyl sie dobrze

Złączono Posta : 10.01.2006 (Wto) 23:39

usunac to tak O20 - Winlogon Notify: msctl32.dll - C:\WINDOWS\

Złączono Posta : 10.01.2006 (Wto) 23:42

To juz nie rozumie usunołes ten wpis czy nie? Juz Ok

nieusunalem tego wpisu O20 - Winlogon Notify: msctl32.dll - C:\WINDOWS\ ale system otwiera sie dobrze i zadne blady nie wyskakuja dziekuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam:)) :wink:

Ok zób tak Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\System32\msctl32.dll i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Jak cos wyskoczy powiedz