Prosze o sprawdzenie loga- jak usunac niebezpieczne obiekty?

Witam! bardzo prosze o sprawdzenie loga. Skanowanie antywirusem Kaspersky wykrylo mi 2 niebezpieczne obiekty, 14 potencjalnych wirusow. 4pliki znajduja sie w lokalizacji: c:\Document Settings\MonikaR\Ustawienia Lokalne\Temporary Internet Files\Content.IES i sa to pliki: 8x2nw5an\p[1].exe, 1ftgsnsf\msits[1].exe, 8dzba7rs\index1[1].htm i 8x2nwsan\index1[1].htm; jest tez jeden plik c:\anp.exe i c:\ProgramFiles\Internet Explorer\ ubmliiyq.exe

nie wiem jak je usunac, poniewaz na tej sciezce nie mam Content.IES, przy wlaczonej opcji pokazywania ukrytych plikow i folderow. Prosze o pomoc. pozdrawiam Monika :slight_smile:

Proszę zmienić tytuł na konkretny

Klikasz prawym na swój dysk domyślnie C , Bierzesz oczyszczanie dysku i zaznaczasz :

1.Pobrane pliki programów

2.Tymczasowe pliki internetowe

3.Strony sieci Web w trybie offline

4.Web Client/Publisher Temporary Files.

5.Klikasz OK

Później wchodzisz w Internet Explorer’a wybierasz opcję narzędzia i Opcje internetowe.Potem bierzesz opcję usuń pliki.Klikasz na ok.

Co do loga to jest jedna malutka sprawa.

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

Zaznaczasz w hijacku ten wpis i fix checked.Później ręcznie usuwasz plik related.htm z c:\windows\web.

Jeszcze raz sprawdz antywirusem i ściągnij ewido,ściągnij aktualizacje i skan.Ewido znajduje się tutaj http://download.ewido.net/ewido-setup.exe .

Ściągnij i zainstaluj Service Pack 2

Wszystko dziala, skan nie wykazal juz zadnych niebezpiecznych obiektow. Dziekuje :slight_smile: