Prosze o sprawdzenie loga, myślę że mam jakiegoś Keyloggera

(Artur1104) #1

Prosił bym o sprawdzenie tego loga z HijackThis. Z góry dzienkuje za pomoc. [-o<

http://wklej.org/id/b688d11002

(Łukasz14) #2

A masz jakies problemy z kompem czy coś? Jak tak to opisz ten problem :stuck_out_tongue:

(Łukasz14) #3

Moim zdaniem wszystko jest dobrze ale to tylko moje zdanie poczekaj na opinie innych :mrgreen:

(Artur1104) #4

Dawniej grałem w tibie ale hackneli mi postac i przestałem grać. Wczoraj chiałem sobie znów zagrać w Tibie ale jak sie wlogowałem to muj antivir Kaspersky Internet Security 6.0 wykrył coś i według mnie był to keylogger. Poszperałem w google i znalazłem cos o jakims pliku czy cos sprawdziłem i miałem go wdfmgr-45180 to nazwa tego pliku. Usunołem go i już wszystko hyba dobrze ale nie wiem wienc dałem loga do sprawdzenia. Ten plik był w C:\Program Files\xerox

Jak by były jakieś błędy w teście to sorka bo sie spieszyłem z pisaniem :smiley: a i czekam aż ktoś powie mi czy wszystko już dobrze.

(Dmirecki) #5

Dalej to masz. Zafiksuj i Usuń plik ręcznie

To możesz też usunąć:

(Artur1104) #6

Zfiksowałem ale niewiem czy dobrze bo sie nieznam na tych sprawach wienc dodam jeszcze raz loga żeby ktoś luknoł http://wklej.org/id/ddfba36bab

a plik usunienty tyko że tego folderu niemoge usunońć i pytanko trzeba???

(Jacu2008) #7

Czysto w logu.

(Artur1104) #8

Dzienkuje wszystkim któży mi pomogli, coś mi podpowiedzieli I na koniec zapytam jeszcze raz czy musze usunonc ten folder xerox?? Jak tak to jak??

(Agatonster) #9

artur1104

Przeczytaj Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i dostosuj swój temat do podanych zaleceń - zmieniając tytuł na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Artur1104) #10

Zmieniłem myślę że to wystarczy dzienki że powiedziałeś mi o tym thx.

(Dmirecki) #11

Wystarczy, abyś plik usunął. Jak nie można normalnie, to spróbuj Unlockerem.

(Gutek) #12

Nazwij temat konkretnie

Daj log z ComboFix