Prosze o sprawdzenie Loga - Resetowanie sie kompa

Test powinien wyjść tym programem nie powinien się zawieszać. Mój kolega miał nowy ram i był czaśnięty wychodziły raz testy raz nie dopiero mechanicznie doszli ze wina ramu, nie wiem co u Ciebie

Jeżeli na necie to coś z ta grą starcrafta coś nie tak :stuck_out_tongue:

Kwestia jedna komunikaty, błędy na to wskazują, a zrobiłeś jak wyżej npisałem

tak robilem wszystko ale nic nie daje… skoro ram trzasniety jest to czemu sie nie resetuje w windowsie ??? tylko podczas grania w SC

Tak gra jest oryginalna

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 14:22

malo tego gram w nia 7 lat a rzecz sie dzieje dopiero miesiac…

Ale po co gdybać sprawdz RAM a wszystko bedzie jasne jak bedzie dobry to bedziemy szukać przyczyny.

poki co nie mam mozliwosci sprawdzenia czy to ram … bo nie ma kto mi pozyczyc ;p

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 14:35

ale i tak mnie zastanawia bo jakby ram byl zepsuty to by odwalalo problemy wszedzie … a nie tylko podczas grania w gre z 1997 roku;p

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 15:01

wlasnie mam urochomione cs 1.6 + winamp + opera + IE + ACDsee + gg + skype + pare rzeczy i folderow i nic sie z kompem nie dzieje…

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 15:01

to jest dziwne !!

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 15:22

oooo zrobil sie test na ram … i nic nie wykryl

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 15:27

Panowie slyszalem … ze jak tworzy sie partycje… to jest miejsce okolo 10mega na dysku twardym gdzie zapisuja sie informacje na temat partycji ile miejsca ile zajmuja itd itp… i slyszlaem ze tam tez moze wejsc robak albo jakis wirus wiecie jak sie dostac do tego miejsca ???