Proszę o sprawdzenie loga! zamulony komp!

witam, proszę o sprawdzenie loga, komp się muli i jakby zawiesza !!

z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam! !!

Ściągnij Windows Woorms Door Cleaner, odpal>>>zmień wszystkie znaczki z disable na enable>>>po użyciu narzedzia wymagany jest reset kompa.

pełno trojanów:

1.Startujesz do trybu awaryjnego

2.Wyłanczasz przywracanie systemu (tylko Me/Xp)

3.Kasujesz wpisy w HijackThis

4.Kasujesz pogrubione pliki/foldery

5.Dajesz nowy log z hjt + log z Silent Runners

Niektóre pliki napewno będą stawiać opró, wtedy użyj narzędzia Pocket Killbox + opcja delete on reboot

witam ponownie teraz log wygląda tak : proszę o wypowiedzi !!

z góry dzieki pozdrawiam! !!

Użyj programu Killbox

–> Uruchamiasz zaznaczasz Delete on reboot, w polu full path of file wklej ścieżkę :

C:\WINDOWS\g20840467.dll

C:\WINDOWS\SYSTEM32\winhoo32.dll

C:\WINDOWS\system32\compstuic.dll

C:\WINDOWS\System32\vvp.dll

Klikasz X i reset kompa.

Wpisy skasuj Hijackiem.

Daj log z Silent Runners – tu masz opis.

mam nadzieje że to już wszystko !!

Otwóz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym

ok, wszystko rozumiem ale jak i gdzie mam te pliki znaleźć !!

start>>>uruchom>>>notepad>>>wkeljasz to co zacytowałem i dalej robisz wdg instrukcji, fixreg gdzie zapiszesz nie ma znaczenia, ważne abyś odpalił go.

Widzę że syfu masz od groma

Sprawa jest tego typu

ulzana sprawdzałem ci logi wiele razy, prosiłem cie wielokrotnie (oraz inni userzy) byś zainstalował sp2, jeżeli tego nie zrobisz to będziesz czestym gościem w dziale Bezpieczeństwo, bedziesz łapać syf itp. a co za tym idzie ? chyba wiesz => wolny komp i komplikacje

Więc naprawde proszę, zastanów sie nad instalacją Service Packa 2

ulzana sprawdzałem ci logi wiele razy, prosiłem cie wielokrotnie (oraz inni userzy) byś zainstalował sp2, jeżeli tego nie zrobisz to będziesz czestym gościem w dziale Bezpieczeństwo, bedziesz łapać syf itp. a co za tym idzie ? chyba wiesz => wolny komp i komplikacje

szanowny panie kuz5 i inni userzy, otóż ja na swoim kompie mam zainstalowanego win2000 z SP-4 i nie mam z nim kłopotu, natomiast te logi które wklejam co jakiś czas są logami moich kolesi którzy mają problemy z swoim kompem, po prostu służę im przyjacielską pomocą za waszym/twoim pośrednictwem za co bardzo serdecznie dziękuję !!