Proszę o sprawdzenie loga

Witam-wszedłem w posiadanie dość starego komputera-przez jakiś czas działał normalnie jednak od kilkunastu dni zaczął się wieszać a strony są otwierane bardzo powoli lub inne niż zamierzone.Nie znam się kompletnie na komputerach-jedynie co zrobiłem to przeskanowałem Ad-Awarem,SpyBotem oraz MKS-virem.Po skanowaniach śmieci zostawały usuwane jednak problemy wracają.Podaję log z HijachThis i proszę o przejżyste wskazówki gdyż jak wspomniałem z komputerów jestem ZIELONY

Usuń kosmetycznie hijackiem ten wpis:

Kosmetyka:

Możesz usunąć wpis hijackiem i zapobiec w ogóle powstawaniu jego. W tym celu wejdź do panelu sterowania => System => zaawansowane => uruchamianie i odzyskiwanie => ustawienia => w części Zapisywanie informacji o debugowaniu" ustaw opcję “Brak”.

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odznacz opcję Check for updates automatically.

Możesz wyłączyć Odkurzacza w start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie jeśli nie jest Ci potrzebny.

Zrób defragmentację dysku, przeczyść rejestr (opis), przeczyść katalogi tymczasowe etc. Przejrzyj temat Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Zastosowałem się do sugestii i jest już lepiej jednak nigdzie nie mogę znaleźdz polskiej wersji PowerToolsa-nowy log wygląda następująco:

Proszę o ponowne sprawdzenie :smiley:

:evil: - ostania szansa