Prosze o sprawdzenie loga ;-))

Log masz ok

Fakt klubaanna podawaj przyczyne zamieszczena loga (nie wszystko opiera sie na HijackThis)

Bałam sie tego O4 - HKLM…\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

ale skoro tak ,to nie zawracam głowy Wam,przepraszam za zabieranie Waszego czasu. :frowning:

usuń to w Hijacku

Usunęłam,a co to było? jesli można wiedzieć? :oops: a jak nie to ok,dzieki

Nie masz za co przeraszac :wink:

To nieszkodliwy wpis, znak error, zrzut pamieci po padnieciu systemu, że jeżeli nie chcesz by pojawiały sie wpisy tego typu to:

Panel sterowania => System => Zaawansowne => Uruchamianie i odzyskiwanie. Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak

Zrobiłam to w panelu(miałam pełny zrzut…)

jescze raz dzieki :slight_smile:

Czemu usuniety został mój post, a link do http://www.hijackt****** ocenzurowany?

Dlatego ze na naszym forum nie poleca sie korzystania z analizatorów.

Chyba nie musze ci tłumaczyć dlaczego, znasz sie na logach tak wiec wiesz ze analizatory popełniaja błędy prawidłowe wpisy pokazuja jako złe i na odwrót, albo wpisy z (file mising) zwykły user by to wywalił a tak naprawde plik jest i nie jest zagubiony tylko poprostu finalna wersja HijackThis ma uga (błąd) i nieraz pokazuje wpisy jako by nie było pliku lub plik zagubiony, no i ostatnia bardzo wazna sprawa to co z tego że user zobaczy co ma usunąć jak dobrze wiesz że niektóre wpisy (syf) od tak sobie HijackThisem nie usunie, bedzie sobie klikał fix checked a wpisy (syf) bedzie mu powracał, wiec takie usuwanie nie ma sensu.

A zreszta co ja ci tłumacze siedzisz w logach i znasz HijackThis wiec nie wiem dlaczego zadajesz takie pytania.