Proszę o sprawdzenie loga

(Mania 85) #1

Witam mam ten sam problem co kolega wyżej Log wygląda tak :

Z tego co sie orientuje WinFixer jest sprawką trojana Vundo i że można go usunąć programem VundoFix i że mam usunąć wpisy

O2 - BHO: C:\WINDOWS\system32\st3.dll - {1B68470C-2DEF-493B-8A4A-8E2D81BE4EA5} - C:\WINDOWS\system32\st3.dll - {1B68470C-2DEF-493B-8A4A-8E2D81BE4EA5} - C:\WINDOWS\system32\st3.dll

020-O20 - Winlogon Notify: st3 - C:\WINDOWS\system32\st3.dll

W czymś się pomyliłam ?? Jeśli tak to poprosze o poprawke i może jakieś inne koncepcje pozbycia się tego syfa :wink:

(Gutek) #2
  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte. Dodatkowo O15 może będzie stawiać opór więc ściągnij KillTrusted 0.7

4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Poczytaj o TROJAN STYDLER

(Mania 85) #3

Dobra zrobiłam jak mówiłeś i te dwa wpisy się nie dało skasować :> zresztą jak widać w logu poniżej :wink: No to programem Vundo zabiłam procesy explorer.exe,smss.exe, winlogon.exe i próbowałam jeszcze raz to badziewie usunać i nic :> Jakiś inny pomysł ??:>Aktualnego loga podaje poniżej

Spróbuje jeszcze tak jak pisali na tym drugim forum co podałeś linka :slight_smile:

(Kuz5) #4

Schira zakładaj własne tematy i nie rób bałaganu :?

Zostało do kasacji (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usuń ręcznie z dysku

Wydzielono z innego tematu

(Mania 85) #5

Ej tyle to ja też wiem i nie pisz do mnie jak do tepej BO WIEM CO TO ZNACZY TRYB AWARYJNY bez przesady :>

(Kuz5) #6

O co ci chodzi :?

Czym ja cię uraziłem?

Na ej to my nie jesteśmy, po drugie radzę ci nie krzyczeć

Uspokój sie i wyluzuj, napisałem to pogrubioną czcionka ponieważ wiele osób zapomina o tych dwóch ważnych czynnościach.

Lepiej byś napisała czy coś sie zmieniło w twoim systemie, jakaś poprawa itp.

(Mania 85) #7

Do mnie wystarczy małymi literami poprostu :wink:

Poprawa teoretycznie jest ale mam problem z tym jednym wpisem :> po pierwsze nie chce mi go usunąć po trzecie szukałam szukałam i ja tego st3.dll nie widze nigdzie :roll: A obecnie log wygląda tak :

(Gutek) #8

USUWANIE:

Stwórz plik FIX.REG z taką zawartością:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Skasuj ręcznie plik i Start do trybu awaryjnego. Uruchomienie pliku FIX.REG

(L337 Crew) #9

Z tego co widzę, to literki są małe !!

Tylko pogrubione :stuck_out_tongue:

(Mania 85) #10

Ok zrobiłam swoimi sposobami kombinując szczerze mówiąc aktualnie log wygląda tak :

No tak źle napisałam :stuck_out_tongue:

(L337 Crew) #11

Do skasowania

++++++++

Polecam +

++++++++

Uaktualnić troszkę system :slight_smile:

Chodzi o Internet Explorer

http://www.windowsupdate.com/

(Gutek) #12

Już OK użyj tylko KillTrusted 0.7 i bedzie Ok

Ten KernelFaultCheck możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak.

Brakuje firewalla i antywirusa, zobacz TUTAJ

(Mania 85) #13

A ja i tak z IE nie korzystam bo to syf :stuck_out_tongue:

A nie chce antywirusa :> kiedyś miałam i miałam jeszcze więcej syfów :stuck_out_tongue: