Proszę o sprawdzenie loga

Od jakiegoś czasu komputer strasznie mi się wiesza i dziwnie zachowuje… To mój log do sprawdzenia, z góry wielkie dzięki!

log Ok ale czy podczas retartu pojawia sie niebieski ekran???

czasami włacza się scandisk podczas uruchamiania widowsa zupelnie bez powodu…

oczywiscie scandisk uruchamia sie bez powodu, nie windows - zle to ujalem :stuck_out_tongue:

prosze o wiecej inforamcji od razu się uruchamia czy 10 sekund czekasz i sprawdza system???

czekam 10 sekund…

opisze troche w jaki sposob sie zawiesza:

niby wszystko jest ok, ale nie mozna uruchomic zadnego programu, a kiedy otwieram “moj komputer” pojawia sie na srodku okienka latarka i wyszukuje, wyszukuje i w koncu zawiesza sie zupelnie i tylko reset pomaga… az do nastepnej zawieszki, ktora nie wiadomo kiedy nastapi…

A tylko zawieszka, żaden niebieski ekran, hm… masz ustawione:

Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję - Mały plik zrzutu.

Usługę raportowania błędów masz wyłaczoną?

Zobacz jeszcze w ten dziennik zdarzeń:

Start>>>Uruchom>>>eventvwr powiedz co jest napisane jakie błedy występują

usluge raportowania mam wlaczona

a to ostatnie 10 wpisow z dziennika:

Ok mój błąd proszę o raporty na czerwono w podglądzie zdarzeń w: systemie i aplikacje :wink:

hehe ok:

system:

aplikacje:

lepiej? :mrgreen:

Pewnei widać: firefox.exe, wersja 1.0.7.0 - problem: plc4.dll - zobacz http://www.programchecker.com/file/2776.aspx

  • wyżej błąd ntdll.dll i inne błędy - czas na SP2 :wink:

Zmień albo przeinsatluj firefoxa

ok, poprobuje jutro, bo dzisiaj juz za pozno, napisze czy pomoglo. Dzieki

Złączono Posta : 15.12.2005 (Czw) 16:29

sciagnalem SP2 i zaczalem instalowac… jednak pojawia sie komunikat

“Klucz produktu uzywany do instalacji systemu Microsoft Windows moze byc nieprawidlowy. Aby uzyskac wiecej informacji na temat przyczyny otrzymania tego komunikatu o bledzie i krokow, ktore nalezy podjac, aby rozwiazac ten problem, odwiedz witryne http://www.howtotell.com.”

czyli, ze nie zainstaluje sobie SP2? … :?

Z punktu widzenia Microsoftu masz nelegalny system