Proszę o sprawdzenie loga

Martwie sie o kompa a szczególnie ze mam w procesach mdm.exe i z prog. files nie da sie usunąć jakiegoś badziewia z new.net :frowning: jak włączam tryb awaryjny (f8) to pojawia sie czarny ekran i migająca kreska… i nic dalej sie nie dzieje:( prosze o spradzenie loga i powiedzienie jak inaczej moge włączyc tryb awaryjny :frowning:

Wszystkie czynności wykonujesz w trybie awaryjnym [F8] w czasie bootowania komputera z wyłączonym przywracaniem systemu. Gdybyś nie wiedział, jak to zrobić, zobacz TU.

Pogrubione kasujesz z dysku oraz wszystkie wpisy z Hijacka.

DotColor.exe - nie znasz - usuwasz, znasz - zostawiasz.

http://www.cexx.org/lspfix.htm - ściągnij i usuń newdotnet’a stamtąd.

Potem usuń folder:

C:\PROGRA~1\ NEWDOT~1

Po czynnościach nowy log.

co to jest bootowanie :frowning: ??

Bootowanie to proces uruchamiania się komputera, ładowania się wszystkich elementów.

Czyli - włączasz komputer, i po pokazaniu się ekranu, który na chwilę będzie widoczny o procesorze/karcie graficznej wciskasz F8. Czyli przed procesem rozpoczynania ładowania się systemu - tzn. pokazania się paska ładowania Windows XP.

Nowy log. Prosze o sprawdzenie

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 19:07

halo jest tu kto? :?

ja zaraz dam tobie halo :evil:

Czekamy cierpliwie :stuck_out_tongue:

w trybie awaryjnym usuń folder a wpis hijackiem

wykonałem instrukcje

oto log, mam nadzieje ze juz nie ma zadnych nieprawidłowości

sorry za niecierpliwość

No juz Ok :wink:

Huh ulżyło mi Dzięki za wszystko!

Jeszcze na koniec kosmetyka, co możesz zrobić by przyspieszyć ewentualnie uruchamianie/działanie systemu:

MSN Messenger jeśli nie używasz, usuń TYM.

Kosmetyka

Z autostartu (start -> uruchom -> msconfig) z zakładki Uruchamianie możesz poodznaczać:

HPWuSchd2.exe

jusched.exe

NeroCheck.exe

qttask.exe

reader_sl.exe

Co do CTFMON.EXE: Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Detale >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe, zrób tak jeżeli nie używasz innych języków przy pisaniu.