Proszę o sprawdzenie loga

Cos mi się w święta przyplątało, próbowałam to wywalić ale było coraz gorzej. Odinstalowałam Nortona - zeby zainstalować na nowo i teraz nie mogę go zainstalować. Scanery ze stron darmowe wykrywają i usuwają trojany prawie za każdym razem. Juz nie wiem co zrobić - pomózcie:(

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

zobacz Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

Zrobiłam do pkt.6. wszystko jak opisałeś. Po Przeskanowaniu Kaspersky’m usunęłam jednego wirusa. Poniżej nowy log.

Niestety dalej nie mogę zainstalować Nortona - co prawda już pojawia się pierwsza plansza (poprzednio nawet tego nie było) ale po wybraniu instaluj nic sie nie dzieje…

Poza tym nie wiem skąd wziąć to narzędzie o którym piszesz i co oznacza ten drugi cytat… :frowning: Dzięki za pomoc

o co poprosiłem - Ściągnij L2Mfix i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

A jak to zrobić:

l2mfix.png

wybierasz opcję 1. Run Find Log = odpowiednik tworzenia loga w FindIt. Patrz dalej na LOG NUMER 1. ZAWSZE tego loga macie utworzyć by mi pokazać - czy tak trudno jest przeczytać?

Mam nadzieję, że to jest to…

Złączono Posta : 06.01.2006 (Pią) 22:08

Mam nadzieję, że to jest to…

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Start do z Konsoli Odzyskiwania CD XP i komendy:

CD C:\WINDOWS\system32

ATTRIB -R-S-H krdsmsno.dll

ATTRIB -R-S-H hrju0519e.dll

DEL krdsmsno.dll

DEL hrju0519e.dll

EXIT

Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG. Dajesz mi nowego loga L2MFix robionego z opcji 1.

Link nie działa - stronka nie otworzyła się… Chyba przeproszę się z formatem:(

Poczekaj do jutra :wink:

To chwilowe na SE :frowning:

Dzięki za wszystko :cry:

Chwilowa wina forum SE - ale bedzie na pewno działał, spóbuj tylko zrobić fix-a zrobić, a pliki moze sie da:

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki

C:\WINDOWS\System32\krdsmsno.dll

C:\WINDOWS\System32\hrju0519e.dll

i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Potem log nr 1 z narzędzia L2Mfix