Prosze o sprawdzenie loga

Mam problem od kilku dni system szaleje… sam sie wylacza i dopiero po dluzszej chwili mozna spowrotem go wlaczyc… probowalem go zeskanowac kasprskym i mks-em online dochodzi do pewnego momentu i sie wylacza… przelecialem go Hijakiem, znalazlem co nie co ale nie wiem czy wszystko wywalilem… oto log:

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

uusń hijackiem

Optymalizacja XP: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru czy coś nie ma :wink:

Dzieki za podpowiedz ale niestety nie pomogly skanery dochodzi do jakiegos momentu i sie wylacza nie wiem co to moze byc…

To może nie być wina oprogramowania lecz sprzętu :stuck_out_tongue: Może się przegżewa Może coś zasilaczem masz nie tak :stuck_out_tongue: =]

nie sadze kiedy nie skanuje go chodzi normalnie, w momencie zalaczenia kasperskiego lub online po kilku minutach sie wylacza…

ściągnij Ewido

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 16762.html zrób update i przeskanuj

przeskanowalem, znalazl jeszcze 8 szpiegow… ale nadal to samo sie dzieje. I pomimo wyrzucenia prze Hijake’a ponownie pojawia sie:

F2 - REG:system.ini: Shell=explorer.exe

i

r 017

zdarza sie od momentu przeskanowania, ze nie laczy ze stronami internetowymi…

po skanowaniu Ewido probowalem raz jeszcze Kasperskim i znow wylaczyl byl sie pomimo odlaczenia sieci… nie wiem co sie dzieje

to nie jest zły wpis ale usuwamy zapobiegawczo :wink:

O17 zostaw to twoje DNS-y

Nie wiem wszystko porobilem udalo mi sie nawet malware przetestowac znalazl 28 robakow dodatkowo, ale nie moge ich wykasowac bo program zada zakupu itd… recznie nie wiem gdzie wchodzic

oto jeden z robakow c:\PROGRA~1… nie pamietam dalej wiem ze koncowki byly rus, cze, ukr itp… Gutek2222 co robic pomoz! !!

Nie było loga po skanowaniu? Zrób jeszcze raz i jak skończy naciśnij cancel i Save report

nie udalo sie tak zrobic jak proponowales, spisalem jednak wiekszosc robakow, ktore milware znalazlo… oto one:

C:\PROGRA~1\POWERS~1\czech.lng

C:\PROGRA~1\POWERS~1\English.lng

C:\PROGRA~1\POWERS~1\German.lng

C:\PROGRA~1\POWERS~1\Polish.lng

C:\PROGRA~1\POWERS~1\PSdesk.dll

C:\PROGRA~1\POWERS~1\PShook.dll

C:\PROGRA~1\POWERS~1\PSshell.dll

C:\PROGRA~1\POWERS~1\PStrip.bak

C:\PROGRA~1\POWERS~1\PStrip.exe

C:\PROGRA~1\POWERS~1\PStrip.ini

C:\PROGRA~1\POWERS~1\Readme.txt

C:\PROGRA~1\POWERS~1\Russian.lng

C:\PROGRA~1\POWERS~1\Ukrainian.lng

C:\PROGRA~1\POWERS~1\uninstal.exe

C:\PROGRA~1\POWERS~1\uninstal.ini

C:\PROGRA~1\POWERS~1

cydoor Peer to peer software\kazaa\

incef virus_filter

incef firewall_filter

incef DisableSharing

Backdoor.Nemog C DIDir0