Proszę o sprawdzenie loga

Od wczoraj mam problem z kompem. Na pulpicie pojawiła się czarna tapeta z napisami w j. angielskim o zainfekowaniu komputera. Bez przerwy pojawiały się komunikaty o trojanach. Trojany chyba udało mi sie usunąć bo na razie jest cisza. Próbowałam zmienić tapetę i idąc po jej adresie wywaliłam co się dało z dysku. Efekt jest taki, że teraz mam na pulpicie białe tło którego w żaden sposób nie mogę zmienić. Nie mogę też przeszukiwać rejestru, gdyż przy próbie pokazuje się błą programu regedit.exe i jest zamykany. Jedynie w trybie awaryjnym mam do niego dostęp. Proszę o pomoc.

Może tu coś znajdziesz,ale nie wiem ,bo już pousuwałeś niektóre rzeczy http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=31936

stuardek proszę poprawić tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty

Jakoś udało się z tym białym tłem, proszę jeszcze o sprawdzenie loga czy jest czysty.

Wywal wpisy w trybie awaryjnym, z wyłączonym przywracaniem systemu, pliki na czerwono ręcznie z dysku.

==============================

Crack32.dll staraj sie dokładnie sprawdzać logi

Pozdrawiam kuz5

Crack32.dll

zgubiles

jak masz tak logi sprawdzac na raty to :x :x

Usunęłam co kazaliście i już jest lepiej bo mozilla szybciej działa, przed wywaleniem tego badziewia było strasznie wolno. Oto nowy log:

log ok :slight_smile:

serdecznie dziękuję za pomoc, jesteście wspaniali! :lol: