Proszę o sprawdzenie loga

Nie podpinaj się zakładanj nowy temat

coś instalowałeś? Nie usuń w trybie awaryjnym recznie

zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff

Strasznie to skąplikowane nie można tego syfu usunąć tylko za pomocą

Hijackthis.

Co skomplikowane?

Start do trybu awaryjnego:

i ajk jesteś w awaryjnym usuwasz:

jak nie znasz jeszcze

Wcześniej przed przejściem do awaryjnego:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i startujecie do trybu awaryjnego. Uruchamiacie stworzony plik FIX.REG. Usuwacie pliki recznie

Mam compa od 3 tyg. - jestem zielony jak trawa na wiosnę, nie rozumiem w którym miejscu notatki mam to wkleić. Możesz to opisać krok po krou - do tej pory radziłem sobie sam, mam nadzieje ,żę nie będę musiał wzywać do tego jakiegoś “fachury”.Pomocy

Start>>>Akcesoria>>>Notatnik i jak wkleisz zawartość na górze masz Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Panie olo999 nie rób bałaganu, nie podpinaj sie pod nie swoje tematy :evil:

Masz problem => Załóż własny temat

Wydzielono z innego tematu

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

panie Kuz pan się właśnie podpioł pod mój dialog to jest właśnie polska kultura, a moderatorzy to są niemczech a nie w Polsce.

Jeśli narobiłem takiego zamieszania to wypisuje się z tego forum.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA za pomoc DLA GUTEK2222.

Złączono Posta : 27.02.2006 (Pon) 1:01

Jeszcze jedno, zastanawiam się dla kogo jest storzone to forum; dla profejonalistów, czy dla laików, którym zdarza się - źle wpisać post, (mam komputer dopiero 3 tygodnie).Wszystkim tym, którzy zgłaszją się do mnie po poradę - chętnie jej spokojnie udzielam, choć robią często śmieszne i denerwujące błędy.

Kolego to jest moja notka (uwaga) moderatorska a nie podpinanie się pod twój temat. :? (to jest niestety różnica której chyba nie widzisz)

Twoim zdaniem podpięcie się pod dwa czy trzy nie swoje tamaty to nie jest robienie bałaganu :shock:

Gdybyś przeczytał regulamin i przestrzegał panujących tu zasad to było by wszystko ok

Az takiego bałaganu nie narobiłeś, jeszcze raz ci tłumacze to jest tylko uwaga byś na przyszłość nie podpinał się pod kogoś temat

Już ci napisałem masz problem to załóż własny temat i go opisz a napewno uzyskasz odpowiedz