Proszę o sprawdzenie loga

Witam,

Załączam log, bo już nie mam pomysłów co się dzieje :frowning:

Przy uruchomieniu IE następuje wzrost pracy procesora dla tego programu do 100% i komputer zwiesa. Dzieje się tak również dla programów korzystających z połączenia do internetu poprzez ustawienia z IE (np. Messenger, Siderbar, power point przy odwołaniu do sieci etc.). Co ciekawe cały czas dobrze mi działa Firefox (na szczęście dlatego mam jak napisać info)

Poniżej log z hijack

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

w logu nic nie widać, możesz wkleić log z silent runners

logi wstawiamy w tagach, zmień tytuł tematu na konkretny

Co oznacza w tagach - jestem laikiem :oops:

Może jest jakiś soft, który odpalę - on będzie monitorował, a ja uruchomię program powodujący zawalenie się procesora ?

Log z silent runner

log ok

w tagach code lub quote, popatrz w przyklejonym temacie HijackThis, Silent runners …

możesz przeskanować jeszcze http://www.ewido.net /po update

Nie mam jak przeskanować bo w firefox nie działa, a IE od razu się zawiesza :frowning: Błędne koło. Może jakiś soft do obserwowania kompa na bieżąco podczas zwisu ?

W jakiś sposób się tutaj na forum dostałeś, więc ściągnąć narzędzie EWIDO możesz :slight_smile:

Ściągasz --> instalujesz --> robisz update i skanujesz nim dysk :slight_smile: