Proszę o sprawdzenie logów, długie "produkowanie się" kompa

Coś zaczął zamulać, proste operacje zamulają
Addition.txt (41,8 KB) FRST.txt (41,5 KB) Shortcut.txt (129,7 KB)

dziękuję i pozdrawiam

1lajk

Przeczyść rejestr np. bleachbit albo ccleanerem, którego masz :slight_smile:

Niektóre klucze mogą być stare np. pokazuje avasta, eseta i gdzieś jako usługę avg tuneup i malwarebytes, więc przy instalacji kilka antywirów i ich dodatków zawsze muli ale to może być zmyłka starych zapisów w rejestrze. Jeżeli to nie zmyłka to je wyrzuć albo ściągnij uninstaller do tego, którego chcesz się pozbyć.

Następna rzecz: jest mały zapis o badblockach na dysku, więc możesz dla uproszczenia włączyć crystaldiskinfo, nawet w wersji bez instalacji i zobaczyć w jakim stanie masz dysk.

Usuń stary soft, który masz np. jakiś odkurzacz z 2013 roku, nie wiadomo czym jest… inne dziwne oldschoolowe rzeczy typu AppleChargerSrv.exe z 2010… nie wszystkie aplikacje są zawsze potrzebne :wink:

Odpal msconfig i wyłącz ze startu rzeczy, z których nie korzystasz na co dzień, wygląda jakby dużo aplikacji startowało wraz z systemem: adobe, steam, origin, avast, ccleaner, browny od brothera, etc.

I sugestia na przyszłość, przejrzyj wcześniej logi, które wysyłasz publicznie i usuwaj rzeczy, które masz w dokumentach/pobranych, bo niektóre elementy mogą być wykorzystane do nie do końca uczciwych celów. Ja jestem miły ale różni są ludzie, jeżeli nie wiesz o czym mówię to zapamiętaj żeby usuwać wszystko co zaczyna się od \Documents i \Downloads

1lajk