Proszę o sprawdzenie log'ów - komputer nie zawsze się urucha


(towerone) #1

Proszę o sprawdzenie loga z hijackthis oraz combofixa. Logi umieszczam ponieważ komputer nie zawsze uruchamia się za pierwszym razem. Uruchamianie dochodzi do momenty gdy jest animacja paska tego na środku ekranu (Windows Vista), po czym powinien pokazać się już pulpit, ale zamiast pulpitu ciągle jest ta animacja, a dysk sprawia wrażenie jakby przestał pracować (kontrolka od dysku przestaje pracować).

hijackthis

http://www.wklej.org/id/78936/

combofix

http://www.wklej.org/id/78944/

Jeśli chodzi o specyfikację komputera to jest dość nowy Laptop, ale już po gwarancji, z oryginalnym systemem Windows Vista Home Premium. Pozostałe parametry nie są chyba istotne. Dodam, że problemy z uruchamianiem zaczęły się po zainstalowaniu SP1.

Być może to będzie pomocna informacja w diagnozie, wcześniej z komputerem były jeszcze inne problemy, w trayu brakowało ikonek bezpiecznego usuwania sprzętu, sieci, głośności, zasilania. Gdy próbowałem je włączyć nie dało się, były nieaktywne. Znalazłem też jakiś sposób, który innym pomagał, a był związany z usunięciem konkretnego wpisu z rejestru, mnie niestety to nie pomogło. Problem z ikonkami w trayu rozwiązał combofix, po jego skanowaniu, ikonki zaczęły być aktywne.