Proszę o sprawdzenie logów

Mój komputer dziwnie się zachowuje. Przeskanowałem system antywirusem i nic nie wyszło. Podejrzewam, że może być jakieś złośliwe oprogramowanie, a ja za bardzo nie wiem jak to moźna usunąć. Czy mógłby ktoś sprawdzić mojego loga i ewentualnie mi podpowiedzieć co zrobić? Bardzo proszę o pomoc.

http://wklej.org/id/114224/

log czysty a co dokładnie się dzieję?

Wykonaj pełne skanowanie TYM programem i usuń co znajdzie.

Dzięki za sprawdzenie loga. Często odłącza mnie od netu, po czym muszę zrestartować aby móc się od nowa połączyć. Przy wgrywaniu programów często wyskakuje komunikat, że program nie odpowiada (idzie do jakiegoś momentu a potem przerywa)

ja miałem problem że odcinało mnie od neta tak po ok 2 godzinach korzystania ale połączenie było aktywne i musiałem resetować kompa i było ok i tak ciągle, zastosowałem program combofix i było ok. więc też możesz dać z niego log

Dzięki za podpowiedzi. :smiley: :smiley: :smiley:

Tu jest log z combofix

http://wklej.org/id/114271/

piszta11 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.