Prosze o sprawdzenie mojego loga HijackThis

Tak jak w temacie. AVG Anti spyware wykrywa mi prawie przy każdym skanowaniu te same pliki “Tracking cookie”. Pomyślałem, że log z HijackThis coś pomoże

link>>> http://wklej.org/id/0b7992c5b2

AVG Anti-Spyware - Scan Report:

---------------------------------------------------------


 + Created at:	10:25:40 2008-03-21


 + Scan result:	




C:\Users\dominik\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5\4IR1TU2C\billiards[1].htm -> Downloader.Agent.ij : No action taken.

C:\Users\dominik\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5\4IR1TU2C\groups[1].htm -> Downloader.Agent.ij : No action taken.

C:\Users\dominik\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5\WGQNSEQZ\gamezer_com[1].htm -> Downloader.Agent.ij : No action taken.

C:\Users\Kuba\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\Low\kuba@hit.gemius[2].txt -> TrackingCookie.Gemius : No action taken.

C:\Users\dominik\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\Low\dominik@hit.gemius[1].txt -> TrackingCookie.Gemius : No action taken.

C:\Users\dominik\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\dominik@hit.gemius[2].txt -> TrackingCookie.Gemius : No action taken.

C:\Users\dominik\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\dominik@tradedoubler[2].txt -> TrackingCookie.Tradedoubler : No action taken.

C:\Users\Kuba\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\Low\kuba@m.webtrends[1].txt -> TrackingCookie.Webtrends : No action taken.

C:\Users\dominik\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\Low\dominik@yadro[1].txt -> TrackingCookie.Yadro : No action taken.

::Report end

Z góry dzięki. Acha i jeszcze jedno - Mam Windows Vista więc Combo Fix nie wchodzi w gre

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku zmien.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: viewtopic.php?f=5t=210226

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

:arrow: viewtopic.php?t=36654

:arrow: viewtopic.php?t=66889

Pozdrawiam.