Proszę o sprawdzenie mojego loga

proszę o sprawdzenie mojego loga, bo nie podoba mi się to że ponownie się pojawiają się slady po wirusach wykrywane m. inn. przez kasperskiego. Coś chyba, jakieś zło może je generuje? np. ibm00001.exe którego niema, combo exe, któy też jakiś czas temu poległ… no i proszę o poradę jak się tego pozbyć

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Backdoor.Haxdoor.AG jak sie go pozbyć masz TUTAJ

Trojan.Repsamo jak go usunąć masz TUTAJ

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz proces Loading Outpost Connections następnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz KDE => Ok i zresetuj komputer.

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Pliki mdms.exe i ibm00001.exe usuń programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders** ibm00001.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

I to samo robisz ze ścieżką:

c:\winnt\system32** mdms.exe**

(jeżeli bedziesz miał problem w usunięciu jakiegoś pliku skorzystaj z KillBoxa)

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg