Proszę o sprawdznie loga w wolnej chwili-złapałem w32.myzor

Nie trzymaj hijacka w TEMPie bądź innym katalogu tymczasowym - umieść go np. na pulpicie.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Usuń zaznaczony folder ręcznie z dysku w trybie awaryjnym, a wpisy w HijackThis.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu proszę wkleić nowe logi.

  1. hijacka umieściłem na pulpicie - udało się :slight_smile:

a.

po zmianie na zielone (trzy pierwsze były czerwone, dwa następne zielone) nie działa internet - tzn. nie może otworzyć strony i nie łączy poczty.

b.

po zmianie z powrotem na czerwone (pierwsze trzy) działa.

a.

Umię uruchomić tryb awaryjny ale nie wiem gdzie mam znaleść “czerwony folder” do usunięcia z dysku

b.

“a wpisy w hijackthis” - tzn. w tym logu który przesłałem???

  1. Za ten punkt jeszcze sie nie zabrałem.

Folder MyWebSearch , który masz usunąć znajduje się w C:\Program Files.

Tak, możesz zrobić nowe skanowanie i usuwasz tylko te wpisy, które wskazałem.

Tak, możesz zrobić nowe skanowanie i usuwasz tylko te wpisy, które wskazałem.

Nie łapie.

Skanuję i wyskakuje nowy log w notatniku, tam usuwam “MyWebSearch” (ręcznie) ale po kolejnym puszczeniu hijacka nadal tam jest.

Czy mam oznaczyć i usunąć cały wiersz R3?

Zrób tak:

  1. Zastosuj trik z FIX.REG , który podałem

  2. Zrób nowe skanowanie w HijackThis => zaznacz tylko te pozycje, które wymieniłem (o ile będą) i je skasuj.

Po wykonaniu nowe logi.

fix.reg - wprowadziłem do rejestru (w tr.awaryjnym) - chyba o to chodziło “uruchom go”.

R3 po triku fix.reg już zniknął.

Nowe logi:

Złączono Posta : 24.12.2006 (Nie) 21:49

fix.reg - wprowadziłem do rejestru (w tr.awaryjnym) - chyba o to chodziło “uruchom go”.

R3 po triku fix.reg już zniknął.

Nowe logi:

Już jest ok.

Ciachnij tylko:

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Ciachnąłem.

A teraz znaczki z disable zmieniłem na zielone (trzeci zmienił sie na żółty) i interek + poczta działa.

Chyba uratowałeś mi kompa. Niesamowite!

Jesteś WIELKI.

Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem…

Może kiedyś się odwdzięcze.