Prosze o szybka pomoc

strasznie komp mi muli siedze z 5 min wlacze gg i tak zamuli ze az musze restarty walic w tryvie awaryjnym sprawdzalem skanowalem i czysty mam wind w trybie awar komp chodzi (tzn sie nie wiesza) a w normlanym sie nie da zyc prosze o pomoc

PS. kolegi sie pytalem i o dziwo tez mu muli czy jest mozliwosc ze ktos chce sie wbic mi na kompa??

a ile masz ramu ?? bo mi np. strasznie starego kompa muliły te flashe w gg :lol:

Czy kolega prosił o alternatywny program.

Post Kosz

Ehem, drogi moderatorze, GG muli i nic nie idzie z tym zrobić !!

Co ja za to mogę?

Poleciłem tlena bo jest mniej zasobożerny.

Jak tu udzielić rady, skoro nie idzie nic zrobić z GG? :?

a ja radzę także na tlen jest lepszy i poza tym jeśli ci kompa strasznie muli to sprawdź składowe usługi i programy uruchamiane ze startem systemu poza tym na pewno za dużo chodzi ci programów w tle

Adq , pogawędkę z moderatorem prowadź na PW.

Odpowiem ci na twoje pytanie

Jeśli nie masz pomysłu, co zrobić z problemem w temacie , nie pisz nic.

Kolega zapewne słyszał o Tlenie i gdyby chciał, toby go sobie zainstalował (o ile już go nie ma).

Post idzie w niebyt, a na przyszłość proszę : nie piszcie, żeby tylko pisać, zwłaszcza kiedy nie wiecie, czy taka porada jest wogóle koledze potrzebna.

Ale przecież nie ma porady, żeby zmniejszyć zasobożerność gg! !!

Więc wcale nie jest to, że nie umiem pomóc tylko to, że nie idzie nic z tym zrobić !!

Czy tak trudno to zrozumieć? :? Zwłaszcza Moderatorowi??

I wcale nie piszę, żeby pisać !!

przepraszam ze sie nie odzywalem ale zaczne :

ciagle mam te problemy i to nie jest wina za malo ramu itd bo od dawna mam kompa takiego samego i nie mam ptrobelemow to zaczej cos innego tlena tez mam ale mi nie chce zadzialac nawet jak wlaczam komputerer i nie mam wlaczony7ch programow komp mi po paru min zamuli nie wiem dlaczego np wlacze sobie jakis program i zonk jest brak odpowiedzi menazera zadan sie nie da wlaczyc bbo na pasku jest tylko ten zielony prostokat i koniec tlen jak wlaczam widze ze obok zegara sie robi miejksce ale nie ma ikony i koniec nie wiem czy to cos z paskiem czy co prosze udzielcie jakis rad nic sie przeciez nie stanie jak ktos napisze ze mam zobaczyc czy w tlenie tak nie ma :frowning:

Hmm dziwne… może masz jakiegoś syfa w kompie.

Jeśli używasz proxy, to w konfiguracji tlena wpisz proxy.

Mi przyśpieszyło i mniej muli.

Może też mulić dlatego, że ma problem z połączeniem.

a pomojemu to powiedz jak dawno masz system nie odświeżany (czyszczenie rejestru czyszczenie od szpiegów itp a najlepiej kiedy formatowany) najlepiej reinstalke systemu i kopie zapasową zaraz po instalce walnij jak coś się zacznie sypać to przywrócisz

4matowalem dysk nie mam syfow wczoesniej tez nie mialem ale cos mi w pewnym momencie tak zamuli ze komp lapie zwisa :frowning: nigdy tak nie bylo a od wczoraj nagle sie taki zrobil

zaczyna gg padac jest brak odp jak chce w menadzerze wylaczyc to ten sie nawet nie wlacza:(

Spróbuj zainstalować Spybot S&D, tam na zakładce masz Listę procesów - poczytaj sobie, co który robi i powyłączaj niektóre…

Poza tym daj Start --> Uruchom --> netstat i obserwuj, ile masz połączeń wychodzących (nie zwracaj uwagi na localhost) policz - po samym starcie, przy włączonym GG i kliencie poczty mam 3 wychodzące…

Mój kolega miał ze 100 :o i okazało się, że miał rezydentnego syfa:(

Piszesz, że pod awaryjnym działa, a w normalnym juz muli. Myslę, że masz jakiś syf, który działa Ci w tle i trzeba go wywalić…

Zrób jak wyżej i zobacz, czy będzie lepiej…

może pamięć ram pada(albo sterowniki masz nie takie co trzeba)

Juz chyba problem z glowy wystarczylo wlaczyc firewalla nawet tego windodosowskiego

a to masz SP2 hehe to brak ramu i filtrowanie przez firewall trzeba było pisnąć słowo że masz SP2 i ile masz ramu

nie mam sp2 wlaczylem zapore i jest dobrze

aha