Proszę o usunięcie konta

Plusy:

  • Odbiór osobisty, więc go sobie obejrzysz.

  • Gwarancja (rozumiem że aktualna)

Minusy:

  • Nie ma nic nt tego jak długo telefon był używany.

  • Simlock na Orangutana

Podejrzane:

  • Niska cena. Telefon na gwarce i 479zł? Hmm…

Według mnie telefon może być podróbką.

To akurat o niczym nie świadczy gdyż chińczycy doszli do perfekcji w podrabianiu telefonów, zwłaszcza Nokii.

Możesz sprawdzić imei, lub np. spróbowac podczas odbioru zainstalować jakiś plik .sis - to powinno rozwiać wątpliwości.

Ja na allegro zakupiłem E61 za troszku mniej i śmiga aż miło, więc może nie jest tak czarno jak to malujecie :wink: Aczkolwiek masz namiary na sprzedającego, skontaktuj się i wypytaj o szczegóły :wink:

LOL, jak nie kupować pzez allegro to pop cholere go tam wystawia :roll: Coś kręci :wink:

Albo chce ominąć prowizję…

Cena nie jest zaskakująca

Nie sądzę żeby była to podróbka, bo by chyba specjalnie simlocka na Orange nie zakładał. Jak chce poza allegro to powiedz mu, że kupisz, ale jak ci spuści przynajmniej z 15zł z ceny i wyśle za pobraniem z możliwością sprawdzenia.

Cena jest normalna,ja swoją 1-no miesięczną sprzedałem za nieco ponad 600zł pół roku temu.Co do podróbek to faktycznie chińczycy doszli do perfekcji,stosują nawet oryginalne obudowy,miałem okację się przekonać osobiście…

Tutaj masz artykuł,który pomoże Ci jak odróżnić oryginał od podróbki.

Cena za niska i kolega ją miałe i symbiana trochę mulił kompa :smiley:

ten model Nokii akurat jest w ofercie Orange wiec mozna to zaliczyc na +.Jesli masz watpliwosci to zastanow sie czy nie lepiej kupic gdzies w komisie,uzywana,na gwarancji.Ja tak kupilem swoja 6120c i mam gwarancje roczna komisu i 24 m-czna Nokii. :wink: