Proszę o wycenę komputera

Witam, chciałbym sprzedać stary sprzęcior i kupić nowy. Jak pójdę do skupu to chciałbym być zorientowany, żeby nikt mnie nie zrobil w balon

Karta graficzna - NVIDIA GeForce 7600 GS

Procesor - Intel Celeron CPU 2.40 GHz

Dysk twardy - Samsung SP0802N (80GB)

Płyta główna - ASUS P4S800D-X

Pamięć: Kingston 1GB PC3200 DDR

2x Nanya PC3200 512 MB

Karta dźwiękowa - CMedia CMI8738

Napędy - LG CD-RW GCE-8525B

LG DVDRAM GSA-H10N

Zasilacz - Feel ModeCom 500W

Z góry dziękuję!

Takie sprzęty to ludzie wyrzucają za darmo jakąś stówkę bym dał max

Z tym zasilaczem ciężko będzie sprzedać ;d

Zgadzam się z Max Dim, ale tak ogólnie da się go sprzedać - Ale wieku komputera i typu (tzn. laptop, komputer stacjonarny itp.)

Ale po sprzęcie to 1699zł dał bym! - Ale i jaki windows (Brak tutaj pełnego opisu kompa) :frowning:

Zasilacz był zmieniany około 2 lata temu, wcześniej był tylko 220W, więc jeszcze słabszy. Komputer jako całość był kupowany około 7 lat temu, ale w czasie jego działalności 2 lata później została zmieniona karta graficzna, dodano 1GB RAMu, zmieniono płytę główną i jak dobrze wiem zmieniono 1 z napędów (chyba DVD). Więc można powiedzieć, że komputer ma od 3 do 7 lat :slight_smile: Windowsa XP to zostawiam sobie, bo taniej wychodzi przy kupnie Windows 7, bo można zakupić tzw. upgrade

Można, ale jeśli masz licencję BOX - w przypadku OEM nie możesz sobie przenieść systemu na nowy komputer.

Osobiście nie dałbym więcej niż 100-150zł,

Komputer był by wart około 200 zł gdyby nie procesor, którym jest niestety celeron. Dlatego ja również nie dałbym więcej niż 150 zł.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie co do upgrade systemu z XP na Win7. Zapoznałem się z ceną i szczegółami na tej stronie http://www.komputronik.pl/product/86353/Oprogramowanie/Programy_PC/Microsoft_Windows_7_Home_Premium_PL_BOX_Upgrade.html Jest tam napisane, że dotyczy to komputerów z XP Home lub Vistą Home Premium. Nie pisali, że jest to uzależnione od licencji. Jest to jakiś haczyk?