Proszę o wycenę rzeczy - komputer, telefony, radioodbiorniki i parę innych drobiazgów

Witam. Potrzebuję informacji za ile sprzedałbym nizej wymienione rzeczy.

 

Telefon Samsung C5212 stan średni

Komputer Core 2 Duo E8400, 1GB RAM GF7300GT, 80GB, 320GB 100% sprawny

Monitor 15’ Belinea 100% sprawny

Aparat Panasonic Lumix DMC-LZ6 7,2 Mpx 6x zoom 100% sprawy

Telefon Nokia 6310i 100% sprawny

Wieża Sharp z gramofonem sprawna, 1 kieszeń magnetofonu nie działa

Kolumny Philips 60W 6Ohm

Radio “Jowita” 100% sprawne

Radio “Ania”  100% sprawne

Nagrywarka CD/DVD na USB sprawna

Radiomagnetofon 100% sprawny

2 pendrive 8GB SanDisk i Kingston

Drukarka HP Deskjet 2050 sprawna 100%

Karta Wi-Fi na USB TPLINK z gwarancją 2 lata

Magnetofon JVC KD-X1

 

Wiem że kokosów za to nie dostanę ale potrzebuję kasę do lutego/marca uzbierać. Jeśli ktoś wie ile bym za to dostał bądź chciałby kupić proszę o odpowiedź.

 

 

 

 

Do komputera trzeba dokupić ramu, który jest bardzo tani, nie wiadomo tylko czy są wolne sloty. Jeżeli ma służyć do grania, to także kartę graficzną, o dziwo tanie karty pod PCI-E są bardzo drogie, więc za niewielkie pieniądze można go przebudować. Jeżeli do internetu, sprzedać mniejszy dysk. 550 zł. Monitor 10-20 zł. Nagrywarka, 50-70 zł. Pendrive’y po 10 zł. Urządzenie wielofunkcyjne 80-140 zł.

Jowita raczej chodzi w okolicach 20-30 zł, zależnie od stanu. Ania to już jakiś większy zysk, gdyż jej cena oscyluje w granicach 50-80 zł.

Maxim128

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

kijek dzięki za odpowiedź :slight_smile: Oba radioodbiorniki są w stanie dobrym z małymi zarysowaniami ale technicznie sprawne

 

lobos99 ja nie chcę do tego dokładać tylko sprzedać to wszystko bo nie będzie mi już to potrzebne . To oczywiście nie jest wszystko bo mam jeszcze ciuchy, jakieś ozdoby świąteczne, plecak, dwie torby itp :smiley:

Do tego dochodzą gry i płyty vinylowe :smiley:

Jakbym za komputer wziął 550 zł to byłbym bardzo zadowolony bo 550 zł to ~3 miesiące :slight_smile:

Nokia 6310i jak jest w dobrym stanie to do 200 możesz za nią wyciągnąć.

Podbijam temat. Potrzebuję to wszystko wyprzedać do marca.