Prosze o wyjasnienie zasad w Street Fihgter 4

Witam,

Zakupiłem sobie owa gierkę, i oczywiście dostałem lanie już na samym początku, (gram na klawie, sporadycznie na padzie). Wiec poszperałem trochę po tej grze i znalazłem takie coś jak lista kombosow, tylko ze z tej listy nic nie kminie jakieś kuleczka strzałeczki pieści i buty- totalne WTFFFFFFFFFFFFFFFF. Jeśli jest ktoś tak łaskawy żeby wyjaśnił oco come’on byłbym bardzo wdzięczny. Jeśli znajdzie sie ktoś, to bardzo bym prosil o opisanie przyciskow/kombosow jednej z postaci, bylbym bardzo wdzieczny (nigdy nie gralem w zadna bijatyke NIGDY ;p ). I jeszcze raz byłbym bardzo wdzięczy o wyjaśnienie tego sterowania ;p

danieloso122 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Ustawienia na kuleczki, strzałeczki itp to pewnie na kontroler konsolowy. Można też grać na klawiaturze - ustawienia klawiszy masz w opcjach. Głównie chodzi o to że prócz strzałek poruszania się i bodajże 2 ciosy pięścią, 2 ciosy nogą i dwa specjalne, masz tzw “combosy” dzięki którym można np wyprowadzić taki atak jak Hadouken (Ruu) czy Shouriuken (Ken) i zadać przeciwnikowi więcej obrażeń niż tradycyjny atak :slight_smile: