Proszę powiedzcie mi jakie mogą być przyczyny restartu komp

Szlag mnie trafi komp startuje, ajakże dochodzi do pulpitu chcę u ruchomić folder i nagle mam czarny ekran. Za chwilę komp zaczyna uruchamaić się od nowa i już potem wszystko jest ok. Co jest przyczyną takiego zachowania kompa.

KIS8, Malware, Dr. Web nic nie znalazły. WIN XP HE SP3 IE 8.

Czy restart następuje tylko zaraz po włączeniu komputera czy następuje on również w trakcie pracy? Jeżeli tak to istnieje szansa ze twój zasilacz właśnie dochodzi do kresu swoich dni ;]

Tylko przy starcie. Czy to też objaw końca zasilacza.

A jaki posiadasz zasilacz ??

Serwis mi nie powiedział Mam Everesta . Można gdzieś znaleźć takie informacje nie rozbierając kompa?

dane o zasilaczu odczytasz tylko z zasilacza

Dziś też coś się dzieje, sugestia o zasilaczu jest zaskoczeniem, bo cały czas świeci się lampka (zielona) czyli zasilanie jest. KIedy dochodzę do pulpitu LPM, czasami PPM, to nagle pojawia się czarny ekran i ponowny start, czyli info jak dostać się do BIOSU>postęp uruchamiania systemu >pulpit i ok. albo czasami nie i gaśnie ekran , potem od nowa.

Czasami przy uruchamianiu pojawia się pytanie o sposób uruchomienia , jak wiem z forum, źle wyłączony komp daje takie objawy - tylko ,że ja go wyłączam poprawnie. Poza tym czasami wyświetla się kilkakrotnie i dopiero powiedzmy za czwartym razem widać postęp ładowania systemu. Restart nie występuje podczas pracy kompa.