Proszę sprwdżcie mi loga

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

ten plik jest nie do usunięcia nawet w systemie awaryjnym , ani nawet przy użyciu Kilboksa programu do usuwania plików. Po prostu odmowa dostępu .

Nadaj prawa plikowi - Narzędzia >>> Opcje folderów>>>Widok

Odhaczykuj Użyj prostego udostępniania plików [Zalecane].

Teraz z prawego kliku na wybrany plik/folder pobierasz jego Właściwości. Klikasz już obecną zakładkę Zabezpieczenia a jeśli pojawi się komunikat ostrzegający potwierdzasz go okejem. Następnie klikasz Zaawansowane:

Przechodzisz do zakładki Właściciel. Z listy kont wybierasz to pod którym jesteś aktualnie zalogowany jako administrator. Chcąć przejąć zawartość folderu zahaczykuj opcję Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów. Pojawi się komunikat o zmianie uprawnień - klikasz TAK

Wtedy skasujesz w awaryjnym :stuck_out_tongue:

Przepraszam być moze jestem za ciemny do tego . Prosiłbym o bardziej prosty i przejrzysty opis tego co mam zrobić aby usunąć ten plik KERNELS 64.exe. Bo chyba z nim mam największe problemy. Czy mam jeszcze raz przesłać swój log ? a moze ktoś pomoże mi na Skeypie ?Jestem bezsilny. Jeszcze raz proszę o pomoc. I uproszczone wytłumaczenie w jaki sposób postępować aby usunąc ten plik!

Zrób tak>>>start>>>mój komputer>>>Narzędzia >>> Opcje folderów>>>Widok i odznacz(użyj prostego udostępniania plików)

I idziesz do pliku kernels64.exe i prawoklik myszką>>>właściwości

Klikasz w zakładkę Zabezpieczenia a jeśli pojawi się komunikat ostrzegający potwierdzasz OK. Następnie klikasz Zaawansowane i zkaladka Własciwosci i

  • jak po kolei będziesz wykonywał polecenia będzie jaśniej :wink:

Ale zób jeszcze tak: użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę C:\WINDOWS\System32\kernels64.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Dzięki Ci bardzo serdeczne Gutek, naprawdę sam bym sobie nie poradził , Chyba udało mi się usunąć ten plik mam spokój , ale żeby być pewny na 100% co mam zrobić ? Może przesłać Ci jescze raz Loga ?

Co Ty na to ? I sprawdzisz je wtedy będe pewnien że jest już ok , i co mam zrobić ? Przesłać loga ?

Tak zawsze po wszystkim nowy log :wink:

Usunąłem ten plik Kernels64.exe , teraz komputer przy starcie nie wykrywa żadnych wirusów i jest chyba ok. Kilka razy zdarzyło mi się że w czasie pracy kompa wyłączył się nagle i ponownie uruchomił , póżniej pojawił się komunikat że KOMPUTER ODZYSKAŁ SRAWNOŚC PO POWAŻNYM BŁĘDZIE. Próbowałem przeskanować skanerem online Pandy ale zawsze w czasie pobierania kontrolek , gdy pobieranie jest na etapie 50% mój AVAST Anti vir , wykrywa wirusa i pobieranie zostaje zakończone. Podaje jeszcze raz aktualnego loga , czy wszystko jest już zmoim kompem ?

Nie usunołeś

wpisy hiajckiem a plik:

Tryb awaryjny z linią komend:

Jak wybierzesz podczas startu F8 dostaniesz czarny ekran na którym masz wybrać strzałką z klawiatury “Tryb awaryjny z obsługą linii komend”. Wylądujesz na czarnym ekranie z migającym C:>. To właśnie linia komend, w której wpisujesz:

RD /S /Q “C:\WINDOWS\system32\kernels64.exe”

Wykonałem pierwszą częśćzadania. Uruchomiłem hijacka w normalnym trybie( bo w normalnym mam usunąć ?) , kliknąłem “Do a system scan and save logfile” wyświetliła się lista loga zaznaczyłem trzy wpisy które mi podałeś czyli : 01-Hostst:217.96 itd , 04-HKLM…\Run: itd. , oraz 016-DPF i kliknąłem fix cheked. Niestety z drugą częscią zadania miałem większe problemy. w czasie uruchamiania dusiłem F8 , i uruchomiłem w trybie z wierszem polecenia , tylko miałem troszkę inny komunikat było C> administrator setings i migające _ udało mi się wpisać dokładnie to co podałeś ale niewiedziałem co dalej i wcisnąłem enter. Wyświetliło błędna komenda czy coś takiego a pózniej że nie mozna znależć takiego pliku.

Podaję ponownie moje loga:

Jest juz Ok, czysto :wink: