Prosze was znów o pomoc z przeglądarką wyskakujące

Dobry wieczór… panie i panowie … pisałem ten temat, lecz problem nie znikna.Czy tylko jak tak mam ? otóż tak , włąnczam przeglądrke,obojętnie jaką .nic nie ruszam w pole wpisywania wskakuje mi \\\\\\\\\\ na całej długośći paska wpisywania adresu skasuje ,jest ok . zmieniłem liska na maxthona .testowo dalej to samo .mam dość system legalny xp pro sp3 antywirus bitdeffender free .nadmienie że to samo w notatniku ,przywracanie systemu nie pomaga, skaner eset on-line nic nie wykrywa .co mam zrobić z tym ? utrudnia to korzystanie z neta , nie mam takiej wiedzy jak wy, dlatego prosze pomóżcie .dziękuje , za chwile uwagi dość dziwnym problemem , eh wiadomo sobota… ale prosze o chwile uwagi , może ktoś tak miał ,taki problem ? nie mam 20 lat , nie ogarniam tego.65 lat, komp mi sie zachciało .pomożecie ? prosze

Dodane 16.03.2013 (So) 20:56

mam dość. system legalny , tak miało być jejku moge nawet zapłacić za rozwiązanie tego problemu .np w formie doładowania tel. prosze moje dane 788159852 , bardzo prosze

Klawisz przypadkiem nie jest zablokowany? Co się dzieje jak odłączysz klawiaturę?

Jeśli możesz, pobierz to: http://www.softpedia.com/get/Internet/Other-Internet-Related/Complete-Internet-Repair.shtml Rozpakuj plik, uruchom programik z pliku " CIntRep.exe", zaznacz wszystkie kratki i naciśnij Go!. Po wykonaniu naprawy restart komputera.

Dziękuje , po pobraniu tego programu i zrobieniu skanu tak jakby jest dobrze .SERDECZNIE DZIEKI ! włąnczyło aktualizacje automatyczne , i super chodzi . od czego jest google , ale naprawde szukałem .Duże piwo dla ciebie kolego, ostatno nikt nie chciał mi pomóc sugerowali skany itd,ale ile można ? i kaspersky , awast malware by malwares i nic. a tu taki prosty programik i działa dziękuje, miłego weekendu