Proszę wycenic mój sprzęt

Procesor

Sempron 2600 + BOX ( socket A ) 1833 MHz

Płyta główna

Gigabyte GA-7N400 Pro2 v2.0

Dodatkowe własności: DualBIOS, EasyTune 4, Ultra-ATA/133, SATA, RAID

Pamięc

DDR Twimson 512 MB

Karta graficzna

Sapphire Radeon 9600 Pro 128 MB ( AGP 8x )

Chłodzenie procesora

Freezone QC-80 Cu

Sprzęt ma jeszcze 6 miechów gwarancji :slight_smile: ile za niego moge dostac maxymalnie kasy 8)

na moje oko jakieś 700zł

:? prosze jeszcze od innych rade ile moge dostac za ten sprzęt 900 zł jest możliwe :frowning:

Jak kupowałem swój to kosztował 4 tyś teraz jest wart 40 zł, ceny spadają to że ktoś kiedyś dał za sprzęt 3 tyś to nie oznacza że sprzeda go za 2500 ale z 800 może dostaniesz, procesor Sempron odchudzony na 462 stara podstawka karta nie jest to nowość na rynku, do tego nie dajesz ani dysku, myszy klawiatutry n. optycznych.

czyli 800 zł uciągnie ??

jeśli znajdziesz łosia i dobrze kit wciśniesz to nawet 900 jest realne, ale na aukcji w necie więcej niż 750 zł nie nabijesz…oczywiście jeśli dorzucisz obudowę z zasilaczem

Może 800 się uda, tylko trzeba umieć wcisnąć dla kogoś kto się niezna, np. niedawno jeden kolo zgodził się za 500 zł kupić Durona 750 dysk 20 GB grafa TNT2 Pro, zasilacz buda napęd CD 320 ramu i chciał go kupić gdyby się nie spaliła płyta to troche bym zarobił, za 800 zł można kupić sporo częsci na sprzęt pod s939, jak ktoś wie co i gdzie kupić.

Domador a na co chcesz wymienić sprzęt? Czy poprostu chcesz go sprzedać?

Nie będe zakładać nowego tematu, więc z ciekawości, ile dalibyście za mój sprzęcik:

Nie spodziewam sie dużo, bo sprzęt swoje latka juz ma.

Ja mógłbym dać koguta i kilo jajek :stuck_out_tongue: :mrgreen:

w łeb się stuknij :x

Qlawy tak z 800-900 zł

;( aż mnie się niedobrze robi, jak czytam takie słowa, a co byś powiedział jakby ci ktoś wcisnął takie coś za taką cenę, fajnie by ci było? Że się nie zna to co? Wcisnąć mu aby drożej? Ehh ta mentalność.

nie zamierzam

rozumiem że TY jako wielki altruista oddałbyś za darmo sprzęt za który zapłaciłeś 2 lata temu jakieś 2500zł, a może jeszcze dorzucić typowi monitor gratis… marketing polega także na wykorzystywaniu niewiedzy klienta w celu korzystnego sprzedania mu artykułu. O ile sprzęt jest sprawny,zadbany to jaki problem ?Klient bedzie zadowolony i Ty również. I to nie kwestia polskiej mentalności, bo na zachodzie takie chwyty to podstawa i nikt się nie bulwersuje. Zobacz te tzw. promocje w Media Expertach itp… a może wypowiedz krucjatę niedobrym kapitalistom :stuck_out_tongue:

****** ******** ******** *********

a co do tego wyceniania, to bardziej opłaca się sprzedać takie starsze kompy “na części” - można wyciągnąć nawet do 30-40% więcej niż jako zestaw…i łatwiej sobie wycenić zestawiając np z cenami podobnych podzespołów na Allegro

Zaskoczyłeś mnie. Spodziewałem sie o wiele niższej ceny.

bo ja będękupywał kompa nowego i tego chce sprzedac :slight_smile:

a nowy komp to będzie 7600 GS Galaxy , DDR 2 512 MB, Płyta DFI,procek athlon 3000 64 Bit juz pisałem temat, że chce złożyc kompa i takiego wybrałem 8)

Domador zmieniać byka na indyka to w ogóle nie zmieniaj…w grach odczujesz ulge napewno :slight_smile: bo poza tym to komp nie różni sie zbytnio od poprzedniego…bo nawet pamięci tyle samo no i procek 64 bit to też plus. jak na teraz to za mało pamięci! 1 giga to juz się minimum robi…wiem może kasy nie masz ale może dozbieraj pare stówek i dorzuc coś.bo jak to komp do gier to dlugo nie pociagniesz bo naweet w oblivion na max nie pograsz w 1024x768.

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 8:09

BEGIN

wigrus ma rację bo takich cwaniaków jak ty nie brakuje , jak na zachodzie tak robią to jedź na zachód i to rób :stuck_out_tongue: . poza tym wiesz co to jest uczciwość? i trochę etyki jakiejś?bo jak w zyciu dążysz tylko do tego żeby "żerować na cudzej niewiedzy"to tylko ci pogratulować bo to że ty oszukiwałbyś ludzi przy każdej okazji to wątpię że jest czym sie chwalić

widzę ze nie rozumiesz podstawowych zasad moralnych więc schowaj lepiej głowę w piasek i milcz to nie forum dla takich i jak powiedział pan prezydent:

bo widze że dopiero zaczynasz przygode na tym forum- tu nikt nie oszukuje ludzi a jak masz takie głupawe myślenie to nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum

END

danzelmario nie wiem o czym mówisz ale 7600 GS w 3DMarkach wychodzi swietnie - 03 - 13 000 , 05 - 7200 , 06 - 3100 i powiesz mi z ena tej katcie nie pogram w oblivion na maxx detalach :roll: chyba coś ci się pomyliło na tej karcie FEAR nawet nie zatnie się przy max detalach i inne gry :mrgreen:

o następny , mieczyk w dłoni i przyłbica na oczach :?

1’ Nie ucz mnie etyki i uczciwości, bo zdaje się że sam nie znasz znaczenia tych pojęć

2’ O takim podręcznikowym “żerowaniu na cudzej niewiedzy” mogłaby być mowa, gdybyś chciał “wcisnąć” komuś towar kradziony lub posiadający jakies ukryte wady…jeśli natomiast wystawiasz na sprzedaż sprawny, w pełni opisany towar za 900 zł, a ktoś go kupuje mimo, że fachowiec dałby za niego tylko 800 zł to gdzie tu problem? Chyba tylko w głowach takich jak Ty…i nie wyzywaj mnie tu od oszustów bo mnie nie znasz

bądź łaskaw sam to uczynić,a na przyszłość naucz się czytać ze zrozumieniem, zanim uderzysz w pyskówkę,chyba, że do tego jeszcze nie dorosłeś

ja chyba nie łamię regulaminu Forum ( Tobie zdarzyło się to 3 razy w jednym tylko poście), więc nie bądź śmieszny ze swoimi wróżbami…

*Darek* ło… ale się nagimnastykowałeś :stuck_out_tongue: :smiley: bez komentarza

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 17:13

znalazł sie dorosły :o nie chce złamać regulaminu więc skonczmy romowę(bo winny się tłumaczy). a od oceniania ile razy złamałem regulamin to raczej ty nie jestes od tego :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 17:21

Domador no właśnie w 3d marku 2006 wynik jest co najwyżej średni :slight_smile: a na Oblivionie dławią się nawet takie potwory którego mam zamiar kupić czyli X1900XT nie miałem okazji grać w tę grę i nie wiem ile trzeba fps zeby gra byłą płynna. bądz co bądz wymaga mocnego kompa.

musze dozbierac na ram tylko i będzie wymiatac na maxx detalach :smiley: ale po za tym to nie są straszne wymagania sprzętowe :wink:

Domador te wymagania mogą przerażaćjak się ma 3 letni sprzęt :wink: ale jak sie ma zamiar kupowac kompa za minimum 3 tysiaki to wiesz wiadomo ze na max pograsz z wlaczonymi wszystkimi bajerami.

Złączono Posta : 21.09.2006 (Czw) 6:59

zwlaszcza jesli chodzi o procka bo przeciez te pentium 4 w grach to są po prostu jak “ślimaki” w porównaniu do core 2 duo- bo w grach on uzyskuje dwa razy lepsze wyniki w nizszych rozdzielczosciach,powinni to nazwac core 2 duo 6 Ghz i bylo by git a tak mieć 1.86ghz to przyjdzie kolega i wysmieje ze taki procek kupiłem :wink: bo bedzie porównywać do swojego athlona 3.0 np który się wiadomo chowa przy c2d.