Prosze zerknac-komp zwariował?

bestplayer1ea.th.jpg

Dzis mam super dzien,czego nie rusze to same niespodzianki.Prosze zobaczyc co sie dzieje,ze mam pliki z programu zapisane w Best Playerze???Przed chwila aktualizowalam Reg Cleanera do nowej wersji i wyglada to tak jak na screenie,wczoraj otworzylam nowa wersje BestPlayera na stara i juz gdzies tez widzialam,ze pliki maja ikone z BP.

Najwyraźniej pliki te mają jakiś format, który ustawił sobie BestPlayer jako domyślny do otwierania tego typu plików.

Zapewne i tak nie będziesz otwierać tych plików, także nie ma co sobie zawracać głowy.

Zapewne są to pliki *.dat, z tego co pamiętam to AllPlayer również tworzy powiązanie z tymi plikami, tak jak mówi Boczi nie ma się czym przejmować

Juz wiem,ze to moja sprawka,niestety.Kolega pytal mnie o program do odtwarzania plikow avi,wiec mu polecilam BestPlayera ale mial jakies tam problemy,weszlam w ustawienia i bezmyslnie kliknelam na “wszystkie pliki”-prosze tylko o info,ktore wobec powyzszego mam odznaczyc,albo,ktore zaznaczyc?-jest tam tego troche,wiec moze bedzie latwiej wybrac miedzy zaznaczeniem a odznaczeniem.

Tak więc poszukaj pliów *.dat.

zostaw zaznaczone avi, mpg, mpeg, wmv i asf powinno wystarczyć :slight_smile: