Proton vpn

Nie mogę otworzyć programu błąd 0xc0000135 ,ponowna instalacja programu taki sam komunikat. .NET Framework 3.5 i 4.8 w systemie Windows 11 dla systemów opartych na procesorach x64 zainstalowane.

Windows 11 powinien mieć oba wbudowane.

3.5.1 aktywujesz w archaicznym menu „dodaj lub usuń funckcje systemu” (w pewnym stopniu przeniesione do ustawień „kafelkowych”).

Firma o błędzie niby wie: https://www.reddit.com/r/ProtonVPN/comments/ungiou/heads_up_if_youre_greeted_by_the_error_0xc0000135/ MS może spróbuje naprawić to w czerwcu…

Tak aktywacja Framework rozwiązała problem.Pojawiła się informacja czy chcę aby Windows Update pobierał niezbędne pliki zgodziłem się nie wiem czy dobrze zrobiłem?Czy taki problem występował by na Linux?

Na Linux pewnie używają innego języka programowania lub to GUI wykonujące polecenia np. Bash bez okien (na Windows da się też wykonywać polecenia cmd/PowerShell/vbs(cript) bez okien).

Raczej za późno .NET Core/PowerShell się ukazało na GNU/Linux jak daje dostęp do 100% niezbędnych funkcji jakie oferowałaby aplikacja jak sprzed 2019 (mogli stwierdzić, że im się nie opłaca utrzymywać kodu uniwersalnego).

Nie odpowiedziałeś na pytanie

Pojawiła się informacja czy chcę aby Windows Update pobierał niezbędne pliki zgodziłem się nie wiem czy dobrze zrobiłem?

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.