Protonet + Światłowody+1mb=większy Upload?

Witam mam problem nie jestem wczajony w te sprawy sieciowe, ale mam pytanie. Moja siec “Protonet” zmienia Kable na Światłowody. Mamy transfer 1mb aktualnie jest upload 10-20kb/s. Więc czy będzie przy tym większy Upload? dzięki światłowodom?

PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ

To czy będzie większy upload nie zależy wyłącznie od kabla , protonet, wymiena kable na światłowody zapewne dlatego żeby zwiększyć przepustowość swojego łącza, i podłączyć więcej kompów do sieci , obecnie normalne kable (miedziane, aluminiowe) są bardzo drogie , obecnie znacznie taniej wychodzi budowa dużych sieci na światłowodach.

Szybkość Twojego od tego “kabla” nie zależy wogóle . Jest dokładnie tak jak pisał Zbych - przepustowość łączy.

aha. Czyli rozumie, że to od Adminów zależy?

Dokładnie.

Przepustowość będziesz miał tylko taką, jaką admin Ci przypisze, niezależnie od śwaitłowodu.

Światłowód daje większe możliwości dla dostawcy, co również korzystnie odczują odbiorcy, kiedy będzie ich dużo i ruch w sieci będzie duży.

:okulary:

a da rade poprosic admina o większy Upload ?? bowiem ze za tym się ciagnie zmniejszenie Download ale zalezy mi na Uploadzie

no to ty zapytaj czy ci zwiekszy admin :wink: